Kedves Detti!
Elnézését kérem, de a bécsi adventi kirándulások miatt egy kicsit kések a válaszadással. Természetesen Andorra van és általában szerdai napon indul minden héten. A Nou Camp-ba csütörtöki napon szervezünk kirándulást, ami együtt van az esti zenélő szökőkúttal. Ilyenkor délután egykor indul a kirándulás, megnézzük a stadiont, utána van még egy kis szabadidő Barcelonában és este 9-kor kezdődik a "zenélő szökőkút". Éjfélre érünk haza. Ha bármi másban tudok segíteni, csak nyugodtan írjon! Mradok tisztelettel: Grandjózsi!
Köszönöm válaszát, ez igazán jó hír. Érdekelne még, hogy Tossába általában milyen busz megy. Emeletes vagy csak emelt szintű?