(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Costa Bravara-án
Fórum bejegyzései

Grand Józsi Dátum: 2013-12-10 13:40:39
Dettix írta ekkor: 2013-12-09 13:29:48
Köszönöm válaszát, ez igazán jó hír. Érdekelne még, hogy Tossába általában milyen busz megy. Emeletes vagy csak emelt szintű?
Kedves Detti! Erre kérdésre nehéz választ adni, mert ez mindig az utasok számátál függ. A nyáron pl. többször jött emelt szintű, mint emeletes. Maradok tisztelettel: Grandjózsi!
Dettix Dátum: 2013-12-09 13:29:48
Grand Józsi írta ekkor: 2013-12-06 13:40:42
Kedves Detti! Elnézését kérem, de a bécsi adventi kirándulások miatt egy kicsit kések a válaszadással. Természetesen Andorra van és általában szerdai napon indul minden héten. A Nou Camp-ba csütörtöki napon szervezünk kirándulást, ami együtt van az esti zenélő szökőkúttal. Ilyenkor délután egykor indul a kirándulás, megnézzük a stadiont, utána van még egy kis szabadidő Barcelonában és este 9-kor kezdődik a "zenélő szökőkút". Éjfélre érünk haza. Ha bármi másban tudok segíteni, csak nyugodtan írjon! Mradok tisztelettel: Grandjózsi!
Köszönöm válaszát, ez igazán jó hír. Érdekelne még, hogy Tossába általában milyen busz megy. Emeletes vagy csak emelt szintű?
Grand Józsi Dátum: 2013-12-06 13:40:42
Dettix írta ekkor: 2013-12-03 15:44:45
Kedves Józsi! Érdeklődni szeretnék, hogy a katalógusban meghirdetett fakultatív program az Andorra - miniállam a valóságban nincs? A Camp Nou egyénileg látogatható vagy csak csoportosan? Válaszát előre is köszönöm. Detti
Kedves Detti! Elnézését kérem, de a bécsi adventi kirándulások miatt egy kicsit kések a válaszadással. Természetesen Andorra van és általában szerdai napon indul minden héten. A Nou Camp-ba csütörtöki napon szervezünk kirándulást, ami együtt van az esti zenélő szökőkúttal. Ilyenkor délután egykor indul a kirándulás, megnézzük a stadiont, utána van még egy kis szabadidő Barcelonában és este 9-kor kezdődik a "zenélő szökőkút". Éjfélre érünk haza. Ha bármi másban tudok segíteni, csak nyugodtan írjon! Mradok tisztelettel: Grandjózsi!
Dettix Dátum: 2013-12-03 15:44:45
Kedves Józsi! Érdeklődni szeretnék, hogy a katalógusban meghirdetett fakultatív program az Andorra - miniállam a valóságban nincs? A Camp Nou egyénileg látogatható vagy csak csoportosan? Válaszát előre is köszönöm. Detti
Grand Józsi Dátum: 2013-11-28 11:01:15
Győri-Szabó Ilona írta ekkor: 2013-11-27 17:53:14
Kedves Józsi! Engedje meg hogy ismeretlenül is így szólítsam. A 2014 évben nagy valószínűséggel Spanyolországot választjuk úti célul. Azt szeretném megkérdezni hogy augusztus végén mennénk akkor még a tapasztalatai alapján a fakultatív kirándulásokra van e esélyünk vagy esetleg már akkor érdeklődés hiányában nem mindig van .
Kedves Ilona! Kérem ne aggódjon, természetesen augusztus végén is indulnak a fakultatív programok. Várom nagy szeretettel! Üdvözlettel: Grandjózsi!