Üdv!
Kétszer voltunk már Marinelandban, de egyszer sem láttunk olyat, hogy együtt úszhattak volna a látogatók delfinekkel. Fotózkodni lehet velük, a kezet a víz fölé kell tartani és a delfin a vízből kiemelkedve megböki azt az orrával. De ezt is gondos kézfertőtlenítés előzte meg. A műsorban szerepelt olyan elem, hogy egy, vagy két gyereket egy kis csónakba tettek és a csónakot két delfin lassan körbehúzta a medencében. Úgy a fényképezkedés, mint ez a csónakázás pénzbe kerül, utóbbi biztos sokba, mert egy műsorban csak egy ladikozás volt. Műsorok között láttunk olyat, hogy egy családdal külön foglalkoztak, valami VIP műsorra fizethettek be, közel mehettek a delfinekhez, simogathatták őket, a gondozók magyaráztak közben, de a vendégek vízbe nem mehettek. Persze ennek is borsos ára lehet...