(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Costa Bravara-án
Fórum bejegyzései

Grand Józsi Dátum: 2013-10-25 11:55:36
Kurucz írta ekkor: 2013-09-28 18:11:46
Kedves Józsi ! Több éve utazunk önökkel, 2014 nyarán spanyol országba mennénk 7 fő ,apartmant választanánk ebben kérem a segítségét!Üdv.:Kurucz Brigi
Kedves Brigi! Két apartmanházunk van: a SOL2 és az el Velero. A Sol-ban 2-3 fős konyhás illetve konynélküli szobák vannak, az el Velero-ban pedig 4-5 fősek a konyhás szobák. A Sol-ban a harmadik hely mindig pótágyat jelent. A két ház egymástól 30 méterre van. Ennek függvényében hozzák meg döntésüket, ami nem könnyű, hiszen 7 főről van szó. Ha bármi másban tudok segíteni,kérem írjon! Maradok tisztelettel: Grandjózsi!
Kovács Sándor Dátum: 2013-10-22 12:15:53
Üdv! Kétszer voltunk már Marinelandban, de egyszer sem láttunk olyat, hogy együtt úszhattak volna a látogatók delfinekkel. Fotózkodni lehet velük, a kezet a víz fölé kell tartani és a delfin a vízből kiemelkedve megböki azt az orrával. De ezt is gondos kézfertőtlenítés előzte meg. A műsorban szerepelt olyan elem, hogy egy, vagy két gyereket egy kis csónakba tettek és a csónakot két delfin lassan körbehúzta a medencében. Úgy a fényképezkedés, mint ez a csónakázás pénzbe kerül, utóbbi biztos sokba, mert egy műsorban csak egy ladikozás volt. Műsorok között láttunk olyat, hogy egy családdal külön foglalkoztak, valami VIP műsorra fizethettek be, közel mehettek a delfinekhez, simogathatták őket, a gondozók magyaráztak közben, de a vendégek vízbe nem mehettek. Persze ennek is borsos ára lehet...
Balogh Veronika Dátum: 2013-10-20 18:27:51
Sziasztok! Tudja valaki, hogy a fakultatív programnál lehet -e delfinekkel úszni!????Előre is köszönöm a választ!
Kurucz Dátum: 2013-09-28 18:11:46
Kedves Józsi ! Több éve utazunk önökkel, 2014 nyarán spanyol országba mennénk 7 fő ,apartmant választanánk ebben kérem a segítségét!Üdv.:Kurucz Brigi
zsuzsanna furák Dátum: 2013-09-16 19:08:18
Az a baj hogy nincs szegedi felszalas.