Kedves Józsi!
Pénteken indulunk és kicsit aggódom az ottani időjárás miatt, mert jövő hétre többször is mondanak esőt, mennyire valós ez milyen idő van most ott,mert itt borús és esős :( accuweathert és a köpönyeget nézem mindennap, de mindegyik mást ír. :( kérlek mondj valami biztatót! Üdv: Tímea
Kedves Tímea!
Jelenleg nagyon jó idő van, most kedden délután 3-kor 28 fok, de sajnos a következő hétre esőt mond. Megadok Önnek egy helyi oldalt, ahol nagy valószínűséggel követni lehet az időjárást: www.tiempo.com/tossa-de-mar.htm De kérem semmi ne szegje kedvét, mert ez még változhat! Üdvözlettel: Imre J.