(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Costa Bravara-án
Fórum bejegyzései

tantabella Dátum: 2013-09-05 18:58:21
Grand Józsi írta ekkor: 2013-09-03 15:09:23
Kedves Tantabella! A pontos forgatókönyvet még én sem tudom, de az előző évek tapasztalata alapján, október 5-én szombaton reggel indulunk valamikor Tossából. Egy órát szoktunk tölteni Nizzában, aztán megyünk Monacoba, ahol a busz leáll. Itt megnézzük Monaco főbb látnivalóit és gyalog átmegyünk Monte-Carloba a kaszinóhoz. Általában a két helyszínen (Monaco/Monte-Carlo) 9 órát töltünk, mert a gépkocsivezetőknek ki kell venniük a 9 óra pihenőidőt és valamikor éjszka indulunk tovább. Maradok tisztelettel: Imre J.
Az előző évek tapasztalata pont elég nekem! Köszönöm kedves Imre J.!
Grand Józsi Dátum: 2013-09-03 15:09:23
tantabella írta ekkor: 2013-08-29 19:58:16
Kedves GRANDJÓZSI! Az iroda az utolsó buszos turnust Monaco - Monte Carlo megállóval hirdeti. Kérdéseim ehhez kapcsolódnak. Milyen napon indul haza a busz? Erre a "megállóra" mennyi időt szánnak? Mi a forgatókönyve ennek a megállónak? Köszönöm a választ! smile
Kedves Tantabella! A pontos forgatókönyvet még én sem tudom, de az előző évek tapasztalata alapján, október 5-én szombaton reggel indulunk valamikor Tossából. Egy órát szoktunk tölteni Nizzában, aztán megyünk Monacoba, ahol a busz leáll. Itt megnézzük Monaco főbb látnivalóit és gyalog átmegyünk Monte-Carloba a kaszinóhoz. Általában a két helyszínen (Monaco/Monte-Carlo) 9 órát töltünk, mert a gépkocsivezetőknek ki kell venniük a 9 óra pihenőidőt és valamikor éjszka indulunk tovább. Maradok tisztelettel: Imre J.
Grand Józsi Dátum: 2013-09-03 15:04:15
Muszula Tímea írta ekkor: 2013-09-03 11:46:12
Kedves Józsi! Pénteken indulunk és kicsit aggódom az ottani időjárás miatt, mert jövő hétre többször is mondanak esőt, mennyire valós ez milyen idő van most ott,mert itt borús és esős :( accuweathert és a köpönyeget nézem mindennap, de mindegyik mást ír. :( kérlek mondj valami biztatót! Üdv: Tímea
Kedves Tímea! Jelenleg nagyon jó idő van, most kedden délután 3-kor 28 fok, de sajnos a következő hétre esőt mond. Megadok Önnek egy helyi oldalt, ahol nagy valószínűséggel követni lehet az időjárást: www.tiempo.com/tossa-de-mar.htm De kérem semmi ne szegje kedvét, mert ez még változhat! Üdvözlettel: Imre J.
Muszula Tímea Dátum: 2013-09-03 11:46:12
Kedves Józsi! Pénteken indulunk és kicsit aggódom az ottani időjárás miatt, mert jövő hétre többször is mondanak esőt, mennyire valós ez milyen idő van most ott,mert itt borús és esős :( accuweathert és a köpönyeget nézem mindennap, de mindegyik mást ír. :( kérlek mondj valami biztatót! Üdv: Tímea
tantabella Dátum: 2013-08-29 19:58:16
Kedves GRANDJÓZSI! Az iroda az utolsó buszos turnust Monaco - Monte Carlo megállóval hirdeti. Kérdéseim ehhez kapcsolódnak. Milyen napon indul haza a busz? Erre a "megállóra" mennyi időt szánnak? Mi a forgatókönyve ennek a megállónak? Köszönöm a választ! smile