(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Costa Bravara-án
Fórum bejegyzései

Grand Józsi Dátum: 2013-09-12 16:08:06
Kozma Zsolt írta ekkor: 2013-09-09 00:51:39
Tisztelt GrandJózsi! Érdeklődnék, hogy Miskolcon az Auchan parkoló melyik részén veszik fel az utasokat? A part ill. a víz mennyire van tele szúró-csípő-harapó dolgokkal (pl. sün), v. bármivel ami letépheti a a fél lábunkat? :) Érdemes vizicipőt vinni? Üdv.:Zsolt
Kedves Zsolt! Kérdése első felére látom, hogy utastársa már válaszolt. A tengerben csak annyi szúró-csípő-harapó dolog van, amennyi egy tengerben szokott lenni: pl. medúza Tapasztalatom szerint eddig még senki nem használt vizicipőt. Maradok tisztelettel: Grandjózsi!
Grand Józsi Dátum: 2013-09-12 16:03:26
nyikosné iványi mónika írta ekkor: 2013-09-08 09:39:07
Kedves Grand Jozsi! Szept.14-tol megyunk Tossaba sajat autoval.Az apartmannak van sajat parkoloja?Milyen idore szamithatunk es milyen meleg a viz?Moni
Kedves Mónika! Sajnos az aprtmanháznak nincs saját parkolója. Az idő az utóbbi napokban elég felhős volt, gyakran esett és a jövő hétre is hasonló időre számíthatunk. Most például, csütörtök délután, 21 fok van. A tenger 18 fokos. Üdvözlettel: Grandjózsi!
Kovács Sándor Dátum: 2013-09-09 10:34:02
Kozma Zsolt írta ekkor: 2013-09-09 00:51:39
Tisztelt GrandJózsi! Érdeklődnék, hogy Miskolcon az Auchan parkoló melyik részén veszik fel az utasokat? A part ill. a víz mennyire van tele szúró-csípő-harapó dolgokkal (pl. sün), v. bármivel ami letépheti a a fél lábunkat? :) Érdemes vizicipőt vinni? Üdv.:Zsolt
Üdv! Bocs, hogy kéretlenül válaszolok. Miskolc környékén élek, utaztam a GrandTours-al, mindig az Auchan - korábban Cora - és a Möbelix közötti buszmegállónál van a gyülekező.
Kozma Zsolt Dátum: 2013-09-09 00:51:39
Tisztelt GrandJózsi! Érdeklődnék, hogy Miskolcon az Auchan parkoló melyik részén veszik fel az utasokat? A part ill. a víz mennyire van tele szúró-csípő-harapó dolgokkal (pl. sün), v. bármivel ami letépheti a a fél lábunkat? :) Érdemes vizicipőt vinni? Üdv.:Zsolt
nyikosné iványi mónika Dátum: 2013-09-08 09:39:07
Kedves Grand Jozsi! Szept.14-tol megyunk Tossaba sajat autoval.Az apartmannak van sajat parkoloja?Milyen idore szamithatunk es milyen meleg a viz?Moni