Tisztelt GrandJózsi! Érdeklődnék, hogy Miskolcon az Auchan parkoló melyik részén veszik fel az utasokat? A part ill. a víz mennyire van tele szúró-csípő-harapó dolgokkal (pl. sün), v. bármivel ami letépheti a a fél lábunkat? :) Érdemes vizicipőt vinni? Üdv.:Zsolt
Üdv! Bocs, hogy kéretlenül válaszolok. Miskolc környékén élek, utaztam a GrandTours-al, mindig az Auchan - korábban Cora - és a Möbelix közötti buszmegállónál van a gyülekező.