(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Costa Bravara-án
Fórum bejegyzései

Grand Józsi Dátum: 2013-07-26 13:11:37
Muszula Tímea írta ekkor: 2013-07-26 12:50:45
Tisztelt Fórumozók! Segítséget szeretnék kérni a következőkben: -mennyi idő amíg kiér a busz Tossa de Marba a határtól, elég-e a személyi, milyen fakultatív programok vannak és mennyibe kerülnek, szeptember közepén általában milyen a víz és a levegő hőmérséklete,mennyiért lehet autót vagy robogót bérelni, a vízpart tengeri füves-e, van még élet szeptember közepén, esetleg egy jó szórakozóhely a közelben,mennyire drágák az élelmiszerek? Előre is köszönöm a válaszokat. Üdv:Tímea
Kedves Tímea! Debrecenből az út Tossáig kb. 28-29 óra. Természetesen a határtól elég a szem. ig. Ha küld nekem egy e-mail címet, akkor el tudom küldeni Önnek a fak. programokat az árakkal. Ha szeptemberben jönnek, akkor biztosan lesz változás a programban, de az árak ugyanazok maradnak. Szeptemberben még elég meleg a tenger vize, hogy fürödhesenek, sőt az időjárás is kiváló. Kocsit naponta kb. 40 euróért lehet bérelni, ehhez jön még a biztosítás, az autópályadíj és a benzin vagy gázolajköltség, illetve le kell tenni 200 euró kauciót, amit persze, ha nincs semmi baj, akkor visszakapnak. 125 köbcentis motort egy napra 51 euróért lehet bérelni és a kaució itt is 200 euró. A vízpart nem tengeri füves és igen, szeptemberben még van élet Tossában. Szórakozóhely is van, de a mellettünk lévő Lloret de Marban, ami 12 km-re van Tossától, mindenki megtalálja a maga kedvenc szórakozóhelyét. Az élelmiszerek olcsóbbak, mint nálunk. A kenyér és a hús viszont drágább. Maradok tisztelettel: Grandjózsi!
Muszula Tímea Dátum: 2013-07-26 12:50:45
Tisztelt Fórumozók! Segítséget szeretnék kérni a következőkben: -mennyi idő amíg kiér a busz Tossa de Marba a határtól, elég-e a személyi, milyen fakultatív programok vannak és mennyibe kerülnek, szeptember közepén általában milyen a víz és a levegő hőmérséklete,mennyiért lehet autót vagy robogót bérelni, a vízpart tengeri füves-e, van még élet szeptember közepén, esetleg egy jó szórakozóhely a közelben,mennyire drágák az élelmiszerek? Előre is köszönöm a válaszokat. Üdv:Tímea
Berényi Adrienn Dátum: 2013-07-24 14:19:45
Grand Józsi írta ekkor: 2013-07-24 07:51:11
Kedves Adrienn! Szerintem jobban megéri, ha menüt esznek. A legolcsóbb étterem Tossában az el Barril, ahol már 7.90-ért is van három fogásos ebéd vagy vacsora. Sőt az étel mellé sangriát is kapnak. Az étterem honlapja a következő: www.elbarril.com.es Igaz, hogy csak spanyol nyelvű a honlap, de a helyszínen van magyar étlap is. Üdvözlettel: Grandjózsi!
Kedves Józsi! Köszönöm a gyors választ! A programot is megkaptam! Hamarosan találkozunk! Üdv: Adri
Grand Józsi Dátum: 2013-07-24 07:51:11
Berényi Adrienn írta ekkor: 2013-07-23 19:41:24
Kedves Józsi! Jövő pénteken (aug.2-án) indulunk Tossaba és szeretném, ha elküldené nekem az aktuális heti fakultatív programokat a következő címre: [email protected] Továbbá arról szeretnék érdeklődni, hogy milyen árban vannak az éttermek Tossaban, mennyibe kerül pl. egy egytál étel. Esetleg tudna ajánlani olyan honlapokatt, ahol a menüt is meg tudjuk nézni? Előre is köszönöm! Üdvözlettel: Adri
Kedves Adrienn! Szerintem jobban megéri, ha menüt esznek. A legolcsóbb étterem Tossában az el Barril, ahol már 7.90-ért is van három fogásos ebéd vagy vacsora. Sőt az étel mellé sangriát is kapnak. Az étterem honlapja a következő: www.elbarril.com.es Igaz, hogy csak spanyol nyelvű a honlap, de a helyszínen van magyar étlap is. Üdvözlettel: Grandjózsi!
Szücsné Csuka Ildikó Dátum: 2013-07-23 19:55:45
Szücsné Csuka Ildikó írta ekkor: 2013-07-21 20:57:27
Kedves Grand Józsi! Szeretném megkérni,hogy nekem is küldje már el a program füzetet a következő e-mail címre csukaildi@citromail .hu. mi aug3-10.ig leszünk Tossa De Marban. Remélem nagyon jól fogjuk magunkat érezni.köszönettel Ildikó
Köszönöm szépen a gyors választ ,hamarosan találkozunk.Ildikó