Kedves Józsi! Szeretnénk köszönetet mondani az ott töltött gyönyörű napok során a segítőkészségéért, a barcai kiránduláson tapasztalt mindenre kiterjedő idegenvezetéséért, és úgy általában azért, hogy mindig mindenben számíthattunk Önre. Visszavágyunk, reméljük, jövőre ismét találkozunk!!! :)
Köszönjük továbbá a sofőrök humánus profizmusát!
Üdvözlettel: Berkes Dani, Tamás, Zsuzsa
Kedves Zsuzsa!
Nagyon szépen köszönöm az elismerő szavakat a magam és a kollegáim nevében. Örülök, hogy jól érezték magukat és jelenlétükkel megtisztelték Tossa de Mar-t! Kívánom, hogy hasonló élményekkel térjenek haza a jövőben is az irodánk által szervezett bármely útról. Maradok tisztelettel! Imre J.