(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Costa Bravara-án
Fórum bejegyzései

Varga Tamás Dátum: 2013-07-22 10:13:14
Kedves Józsi! Kérem küldjön egy tájékoztatót a szabadprogramokról, az alábbi e-mail címemre: doviziozo(kukac)gmail.com Szombaton már megyünk is, már nagyon várjuk! VIva Espana! :) Köszönöm szépen!
Szücsné Csuka Ildikó Dátum: 2013-07-21 20:57:27
Jagoditsné Margit írta ekkor: 2013-07-21 18:10:57
az e-mail cím lemarad amelyre az információkat kérem: [email protected] köszönettel: Jagoditsné Margit
Kedves Grand Józsi! Szeretném megkérni,hogy nekem is küldje már el a program füzetet a következő e-mail címre csukaildi@citromail .hu. mi aug3-10.ig leszünk Tossa De Marban. Remélem nagyon jól fogjuk magunkat érezni.köszönettel Ildikó
Jagoditsné Margit Dátum: 2013-07-21 18:10:57
az e-mail cím lemarad amelyre az információkat kérem: [email protected] köszönettel: Jagoditsné Margit
Jagoditsné Margit Dátum: 2013-07-21 18:07:15
Kedves Józsi, 2009 után újra találkozunk, kis családunkkal kocsival indulunk Tossa De Marba augusztus 17 től 24-ig. Két dologban szeretném a segítségét kérni, egyrészt érdeklődnék az El Velero Apartman közelében - ha lehet ingyenes - parkolási lehetőségről, másrészt pedig a fakultatív programok várható időpontja érdekelne. Amennyiben lehetséges, kérem küldjön számomra program-időpontokat ott tartózkodásunk idejére (napi lebontásban szeretnénk tudni az elérhető lehetőségeket hogy tervezni tudjunk. Főleg az egy napos barcelonai kirándulás Montserrat-tal illetve a spanyol est érdekelne). A Tossa del Mar-ba való érkezésünket a közös megbeszélés idejére terveznénk, ezért kérem küldje el a várható időpontot erre vonatkozóan is (hely és egy körülbelüli időpont már rendben, azzal tudunk kalkulálni). Egy utolsó kérdés: a tossai piacnap még mindig csütörtökön van? Válaszát és segítségét előre is köszönöm: Jagoditsné Margit
Jagoditsné Margit Dátum: 2013-07-18 20:01:59
Sziasztok! A mai nap folyamán jutott tudomásomrra a következő információ!Aki tudja annak nem jelent semmit,de aki nem annak fontos lehet. Tehát a következőröl lenne szó.ANDORRÁBA NEM KELL útlevél!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tisztelt Uram! Andorra ugyan nem része sem az EU-nak, sem a Schengeni Zónának, de a helyi hatóságok a világ összes országának állampolgárait vízummentesen beengedik érvényes útlevél vagy személyi igazolvány birtokában. Így, érvényes magyar személyivel Önöknek sem lehet semmilyen problémájuk az - egyébként rendkívül ritka és csak szúrópróbaszerű - határellenőrzésnél. Részben így is tudtuk, de a biztonság kedvéért a mai napon még külön meg is érdeklődtük az andorrai Külügyminisztérium Konzuli Főosztályán. Mellékelten a vonatkozó link: http://www.exteriors.ad/index.php?option=com_content&view=article&id=83&Itemid=61&lang=caAngolul:http://www.exteriors.ad/index.php?option=com_content&view=article&id=83&Itemid=61&lang=en Üdvözlettel és élménydús utazást, jó utat kívánva,