Fórum - Nyaralás Costa Bravara-án Fórum bejegyzései
Edry Dátum: 2013-07-15 20:55:47
Grand Józsi írta ekkor: 2013-07-15 19:15:05
Kedves Edry!
Csatoltan elküldtem a programlistát a megadott e-mail címre. A héten nagyon meleg van, 35 fok a hőmérséklet, de a napon 40 fok feletti a meleg. Üdvözlettel: Grandjózsi!
Koszonom a gyors valaszt! :) -az e-mail megerkezett!
Grand Józsi Dátum: 2013-07-15 19:15:05
Edry írta ekkor: 2013-07-15 14:49:01
Kedves GrandJózsi! E héten indulunk Tossaba (20-27)és a fakultatív programok érdekelnének!-esetleg eltudná nekem küldeni az e-mail címemre?! ( [email protected]) ..és még ha pár szót írna az időjárásól is az még jobb lenne!! :) Előre is köszönöm! Edry
Kedves Edry!
Csatoltan elküldtem a programlistát a megadott e-mail címre. A héten nagyon meleg van, 35 fok a hőmérséklet, de a napon 40 fok feletti a meleg. Üdvözlettel: Grandjózsi!
Edry Dátum: 2013-07-15 14:49:01
Kedves GrandJózsi! E héten indulunk Tossaba (20-27)és a fakultatív programok érdekelnének!-esetleg eltudná nekem küldeni az e-mail címemre?! ( [email protected]) ..és még ha pár szót írna az időjárásól is az még jobb lenne!! :) Előre is köszönöm! Edry
Dátum: 2013-07-14 14:07:04
Kedves Józsi!
Olvastam, hogy el tudja küldeni a programokat. Szeretném megkérni, hogy a [email protected] címre legyen kedves elküldeni az augusztus 24-31-ig tartó turnus fakultatív programjait (Tossa de Mare).
Már nagyon várjuk az utazást!
Köszönettel: Kónya Norbert
Dátum: 2013-07-14 06:55:06
Kedves Józsi! Megkaptuk a programot, nagyon köszönöm! :)
Üdvözlettel:B.Zsuzsanna