(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Costa Bravara-án
Fórum bejegyzései

Szmorsolya Dátum: 2013-03-27 11:07:16
Grand Józsi írta ekkor: 2013-03-27 09:16:28
Kedves Orsolya! A tűzfalra néző szobák minden komfortigényt kielégítenek, csak előnytelen elhelyezkedésük miatt olcsóbbak. Főleg főszezonban jelentős az árkülönbözet a konyhás és a konyha nélküli szobák között. Ezekben a szobákban is van természetesen fürdőszoba, hűtőszekrény illetve ventilátor. Ennek a szobának az ablakát ha kinyitja, akkor kb. 3 méterre egy tűzfalat fog látni, ami szerintem nem annyira zavaró, hiszen az utasok csak valóban aludni járnak haza. Napközben természetesen elég fény jut a szobákba, de másik előnyük, hogy nyáron, főleg júliusban, augusztusban - amikor igazán meleg van - ezekben a szobákban kellemes a hőmérséklet, nincs az a tikkasztó meleg. Ha bármilyen már kérdése van, forduljon hozzám bizalommal! Üdvözlettel: Grandjózsi!
Kedves Grandjózsi! Nagyon szépen köszönöm a megnyugtató sorokat, már le is foglaltuk az egyik ilyen szobát aug.-ra. Az még jól is hangzik, hogy ezek a szobák hűvösebbek. :) És már nagyon várjuk a nyaralást, mert minden szépnek és izgalmasnak ígérkezik a sok programmal, pláne, hogy két hétre tudunk menni. :)) Üdv, Orsolya
Grand Józsi Dátum: 2013-03-27 09:19:29
Sóvágó Judit írta ekkor: 2013-03-27 00:31:30
Kedves József! Szeptember végén, esetleg október legelején szeretnénk Tossába utazni. Milyen akkor az időjárás? A tengerben lehet még akkor fürödni vagy már túl hűvös hozzá? Köszönöm, Judit
Kedves Judit! Ne szegje kedvét, hogy szeptemberről vagy októberről beszélünk, mert ilyenkor még - a sokéves tapasztalatok szerint - nagyon jó idő van Tossában.: akár 28-30 fok is lehet és a tenger vize nagyon kellemes. Remélem találkozunk a fent említett időpontban! Maradok tisztelettel: Grandjózsi!
Grand Józsi Dátum: 2013-03-27 09:16:28
Szmorsolya írta ekkor: 2013-03-26 08:59:40
Kedves Grandosok! Azt szeretném megtudni, hogy a tűzfalra néző szobák "vészesek"? Úgy értem, hogy azért fény van a szobában? És az a fal nagyon csúnya? Ide tervezzük a nyaralást, és nem a szobában szeretnénk az egészet tölteni, de erről nincs semmi info, így nem tudom, hogy be merjük-e vállalni. Köszönöm!
Kedves Orsolya! A tűzfalra néző szobák minden komfortigényt kielégítenek, csak előnytelen elhelyezkedésük miatt olcsóbbak. Főleg főszezonban jelentős az árkülönbözet a konyhás és a konyha nélküli szobák között. Ezekben a szobákban is van természetesen fürdőszoba, hűtőszekrény illetve ventilátor. Ennek a szobának az ablakát ha kinyitja, akkor kb. 3 méterre egy tűzfalat fog látni, ami szerintem nem annyira zavaró, hiszen az utasok csak valóban aludni járnak haza. Napközben természetesen elég fény jut a szobákba, de másik előnyük, hogy nyáron, főleg júliusban, augusztusban - amikor igazán meleg van - ezekben a szobákban kellemes a hőmérséklet, nincs az a tikkasztó meleg. Ha bármilyen már kérdése van, forduljon hozzám bizalommal! Üdvözlettel: Grandjózsi!
Sóvágó Judit Dátum: 2013-03-27 00:31:30
Kedves József! Szeptember végén, esetleg október legelején szeretnénk Tossába utazni. Milyen akkor az időjárás? A tengerben lehet még akkor fürödni vagy már túl hűvös hozzá? Köszönöm, Judit
Szmorsolya Dátum: 2013-03-26 08:59:40
Kedves Grandosok! Azt szeretném megtudni, hogy a tűzfalra néző szobák "vészesek"? Úgy értem, hogy azért fény van a szobában? És az a fal nagyon csúnya? Ide tervezzük a nyaralást, és nem a szobában szeretnénk az egészet tölteni, de erről nincs semmi info, így nem tudom, hogy be merjük-e vállalni. Köszönöm!