Kedves Orsolya!
A tűzfalra néző szobák minden komfortigényt kielégítenek, csak előnytelen elhelyezkedésük miatt olcsóbbak. Főleg főszezonban jelentős az árkülönbözet a konyhás és a konyha nélküli szobák között. Ezekben a szobákban is van természetesen fürdőszoba, hűtőszekrény illetve ventilátor. Ennek a szobának az ablakát ha kinyitja, akkor kb. 3 méterre egy tűzfalat fog látni, ami szerintem nem annyira zavaró, hiszen az utasok csak valóban aludni járnak haza. Napközben természetesen elég fény jut a szobákba, de másik előnyük, hogy nyáron, főleg júliusban, augusztusban - amikor igazán meleg van - ezekben a szobákban kellemes a hőmérséklet, nincs az a tikkasztó meleg. Ha bármilyen már kérdése van, forduljon hozzám bizalommal! Üdvözlettel: Grandjózsi!
Kedves Grandjózsi! Nagyon szépen köszönöm a megnyugtató sorokat, már le is foglaltuk az egyik ilyen szobát aug.-ra. Az még jól is hangzik, hogy ezek a szobák hűvösebbek. :) És már nagyon várjuk a nyaralást, mert minden szépnek és izgalmasnak ígérkezik a sok programmal, pláne, hogy két hétre tudunk menni. :)) Üdv, Orsolya