(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Costa Bravara-án
Fórum bejegyzései

Grand Józsi Dátum: 2013-04-15 12:22:41
Ollmann Anasztázia írta ekkor: 2013-04-14 12:27:51
Kedves József! Érdeklődni szeretnék, hogy a Barcelona, az Andora miniállam (ez a program létezik-e még - mert a neten nem szerepel, de a katalógusban láttam) , ill. a botanikus kertes program általában melyik napon szokott lenni, és hogy mennyit kell ezeknél gyalogolni, vagy kikerülhető-e a hosszas gyaloglás (pl. ha valaki nem járja be az egész botanikus kertet...): (Sajnos a párom súlyosan mozgáskorlátozott, de az akaratereje hihetetlen, és mindig Spanyolországba vágyott - amire képesek vagyunk, azt nem szeretnénk kihagyni, szeretnénk minél több mindent látni, de olyanba nem akarom belehajszolni, ami "sok" neki...) Köszönettel: Anasztázia
Kedves Anasztázia! A Barcelona-i és az Andorra-i programok is léteznek. Remélem kellő jelentkező esetén el is indul, de eddig szinte mindig sikerült elindítani mindkét kirándulást. A Barcelona-i programban benne van a Montserrat-i bencés apátság látogatása is. Itt csak a parkolóból kell felsétálni a templomig (kb. 500 m), de lehetőség van kis ingyen vonattal is felmenni és visszajönni. Barcelonában szintén nem kell sokat gyalogolni, mert a busz hoz-visz bennünket. Kivéve a sétáló utcában (Rambla- 1200 m, mert ott kb. 1 órás szabad program van. A botanikus kertbe pénteki napon szoktunk menni. Reggel a szállásról kell kijutni a hajóállomásra. Az út kb. 50 perc hajóval! Ha megérkezünk Blanes-ba, onnan gyalogosan kell eljutnunk a kis vonatig (kb. 5 perc), ami felvisz bennünket a botanikus kertig. A kertben Önök osztják be az idejüket! A lényeg, hogy a hajó indulásáig visszaérjenek! Ennek függvényében legyenek szívesek mérlegelni! Maradok tisztelettel: Grandjózsi!
Ollmann Anasztázia Dátum: 2013-04-14 12:27:51
Kedves József! Érdeklődni szeretnék, hogy a Barcelona, az Andora miniállam (ez a program létezik-e még - mert a neten nem szerepel, de a katalógusban láttam) , ill. a botanikus kertes program általában melyik napon szokott lenni, és hogy mennyit kell ezeknél gyalogolni, vagy kikerülhető-e a hosszas gyaloglás (pl. ha valaki nem járja be az egész botanikus kertet...): (Sajnos a párom súlyosan mozgáskorlátozott, de az akaratereje hihetetlen, és mindig Spanyolországba vágyott - amire képesek vagyunk, azt nem szeretnénk kihagyni, szeretnénk minél több mindent látni, de olyanba nem akarom belehajszolni, ami "sok" neki...) Köszönettel: Anasztázia
Grand Józsi Dátum: 2013-03-31 08:48:52
MINDEN KEDVES KOLLEGÁMNAK ÉS KOLLEGANŐMNEK , VOLT ÉS LEENDŐ UTASOMNAK ÁLDOTT HÚSVÉTI ÜNNEPEKET KÍVÁNOK!
Grand Józsi Dátum: 2013-03-29 13:42:47
Gunda Gyöngyi írta ekkor: 2013-03-28 14:14:31
Kedves Józsi, én augusztus elején utaznék franciaország déli részsére. Megoldható lenne az hogy a Tosca de mar-ra menő busz valahol letegyen engem mondjuk Marseillesben vagy Aix-en provance ban? Ha igen akkor pedig mi lenne a tarifa ha 3 héttel később vissza is szeretnék önökkel jönni? Illetve arra lennék még kíváncsi hogy a busz honnan indul és hogy van-e Budapesten is irodájuk és ha igen pontosan hol? Hálás lennék ha minél előbb válaszolni sziveskedne. Köszönettel: Gyöngyi smile
Kedves Gyöngyi! Én nem vagyok kompetens a válasz adásban, de beszéltem az irodában dolgozó munkatársakkal és a következő választ adták: Aix en Provance "ELF" kútnál tud leszállni, mert az autóbusz nem tér le az autópályáról. Az Ön esetében 2 egyirányú jegyet kell megvásárolnia, melynek ára összesen 60.000 Ft. Budapesten rengeteg partnerirodánk van, ha rákattint a "partnereink" menüpontra, ott megtalálja az Önhöz legközelebb eső irodát! Maradok tisztelettel: Grandjózsi!
Gunda Gyöngyi Dátum: 2013-03-28 14:14:31
Kedves Józsi, én augusztus elején utaznék franciaország déli részsére. Megoldható lenne az hogy a Tosca de mar-ra menő busz valahol letegyen engem mondjuk Marseillesben vagy Aix-en provance ban? Ha igen akkor pedig mi lenne a tarifa ha 3 héttel később vissza is szeretnék önökkel jönni? Illetve arra lennék még kíváncsi hogy a busz honnan indul és hogy van-e Budapesten is irodájuk és ha igen pontosan hol? Hálás lennék ha minél előbb válaszolni sziveskedne. Köszönettel: Gyöngyi smile