Kedves Fórumozók!
Érdeklődnék volt-e valaki Malgrat De Mar-on,Reymar hotelben.Érdekelne róla minden,és a környékről is.Milyen a tenger,az esti élet.Mi a nyüzsgős helyeket szeretjük,és ahol sok látnivaló van.Piac esetleg a környéken van-e?A válaszokat előre köszönöm!Kriszti
Kedves F.Róbertné!Egyik kedves ismerősöm volt ott és nagyon jónak találta

De ha nyüzsis helyet keres akkor LIoretet ajánlom igazán nagy a nyuzsi és nagyon jó hely

Ha van még valami szívesen válaszolok ha tudok.

Üdvözlettel:Némethné Szilvia