(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Costa Bravara-án
Fórum bejegyzései

Grand Józsi Dátum: 2012-12-20 13:23:00
MINDEN KEDVES VOLT ILLETVE LEENDŐ TOSSAI VENDÉGEMNEK ÁLDOTT ÜNNEPEKET ÉS SIKEREKBEN GAZDAG BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNOK! IMRE J.
Szilvia Dátum: 2012-12-12 10:38:29
Kedves Kriszti!Igen jártunk már LIoretben és ha minden oké akkor idén is megyünk szept 21 -től meg Tossában is voltunk.Nagyon szép és jó helyek.LIoretből indul Marinelandra a busz oda is érdemes ellátogatni felejthetetlen élmény smile Igazából mi az ami érdekli?Szívesen válaszolok.Üdv:Némethné Szilvia
Farkas Róbertné Dátum: 2012-12-11 22:18:09
Mesi írta ekkor: 2012-12-10 23:44:44
Kedves Farkas Róbertné! Én már voltam Malgrat de Mar-on, de nem a Reymar-ban, hanem a mellette lévő Cartago Nova-ban szálltunk meg, így csak a településről tudok nyilatkozni. Jóval nyugisabb hely, mint pl. Paralia, de azért ott is van élet. (minden este más-más szállodában volt élőzene, vannak árusok is az utcán, igaz kevés, inkább a szállodák aljában találhatók üzletek...) Szinte minden szállodához tartozik medence, s ha valaki veszi a bátorságot, akkor simán az összeset ki is próbálhatja, mert nem tudja senki, hogy az illető a szálloda vendége-e vagy sem. Malgrat-ban van egy Carrefour nevű szupermarket (Tesco-hoz hasonlítható), nagyon jók az árak, s szerintem minden van ott! Malgrat-tal mondhatni egybe épült Santa Susanna település, itt szokott lenni piac szerdánként vagy szombatonként, de az is lehet, hogy mind a két nap, csak már nem emlékszem. Santa Susanna-ból lehet eljutni kisvonattal (kb. 45 perc alatt) Barcelonába, a vonat emlékeim szerint óránként jár, s a Plaza de Catalunya megállónál kell leszállni, majd innen metróval vagy taxival (akár gyalogosan is) juthatunk el Barcelona főbb nevezetességeit megnézni. A vonat, majdnem végig a tenger mellett halad (gyönyörű) , csak a vége felé megy alagútban. Malgrat tengerpartja széles és homokos, a tenger lassan mélyülő. Üdvözlettel: Anita
Kedves Stógli Anita!Válaszát nagyon köszönöm,sok információt kaptunk öntől,még gondolkodóban vagyunk a választással.Üdvözlettel:Farkasné Kriszti
Farkas Róbertné Dátum: 2012-12-11 22:14:08
Szilvia írta ekkor: 2012-12-06 14:37:50
Kedves F.Róbertné!Egyik kedves ismerősöm volt ott és nagyon jónak találta smile De ha nyüzsis helyet keres akkor LIoretet ajánlom igazán nagy a nyuzsi és nagyon jó hely smile Ha van még valami szívesen válaszolok ha tudok. smile Üdvözlettel:Némethné Szilvia smile
Kedves Némethné Szilvia!Köszönöm a válaszát.Lloretben járt már talán?Ha igen ,írna róla egy keveset?Igazából még nem döntöttünk,még csak információkat gyűjtünk.Üdvözlettel:Farkasné Kriszti
Mesi Dátum: 2012-12-10 23:44:44
Kedves Farkas Róbertné! Én már voltam Malgrat de Mar-on, de nem a Reymar-ban, hanem a mellette lévő Cartago Nova-ban szálltunk meg, így csak a településről tudok nyilatkozni. Jóval nyugisabb hely, mint pl. Paralia, de azért ott is van élet. (minden este más-más szállodában volt élőzene, vannak árusok is az utcán, igaz kevés, inkább a szállodák aljában találhatók üzletek...) Szinte minden szállodához tartozik medence, s ha valaki veszi a bátorságot, akkor simán az összeset ki is próbálhatja, mert nem tudja senki, hogy az illető a szálloda vendége-e vagy sem. Malgrat-ban van egy Carrefour nevű szupermarket (Tesco-hoz hasonlítható), nagyon jók az árak, s szerintem minden van ott! Malgrat-tal mondhatni egybe épült Santa Susanna település, itt szokott lenni piac szerdánként vagy szombatonként, de az is lehet, hogy mind a két nap, csak már nem emlékszem. Santa Susanna-ból lehet eljutni kisvonattal (kb. 45 perc alatt) Barcelonába, a vonat emlékeim szerint óránként jár, s a Plaza de Catalunya megállónál kell leszállni, majd innen metróval vagy taxival (akár gyalogosan is) juthatunk el Barcelona főbb nevezetességeit megnézni. A vonat, majdnem végig a tenger mellett halad (gyönyörű) , csak a vége felé megy alagútban. Malgrat tengerpartja széles és homokos, a tenger lassan mélyülő. Üdvözlettel: Anita