(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Costa Bravara-án
Fórum bejegyzései

Szilvia Dátum: 2012-12-24 09:41:02
Minden Kedves Grand Dolgozónak és Fórumozónak Nagyon boldog ,békés karácsonyt kívánok Szeretettel Szilvia
Szilvia Dátum: 2012-12-21 06:13:57
Szia!Montserat smile Stadion+Szőkőkút smile Blanes botanikus kert. Nagyon jó programok. smile Szia smile
Nagy Emese Dátum: 2012-12-20 22:33:20
Szilvia írta ekkor: 2012-12-20 19:04:10
Szia!Igen lehet mi két évvel ezelőtt októberben voltunk barnán jöttünk haza smile Bár szerintem a tenger hidegebb mint Görögbe. Szept eleje vagy vége és melyik helyen gondolkodsz?Programok??Szia smile
Szia ! Anno 2006-ban Tossán voltam májusban és hideg volt a tenger. A fiammal mennék szintén Tossára szeptember 14-től. Azért kérdeztem, hogy akkor már melegebb-e a tenger. Marinelandon és Port Aventurán anno ezeken voltam és nagyon jó volt. Ti még miken voltattok ?????
Szilvia Dátum: 2012-12-20 19:04:10
Szia!Igen lehet mi két évvel ezelőtt októberben voltunk barnán jöttünk haza smile Bár szerintem a tenger hidegebb mint Görögbe. Szept eleje vagy vége és melyik helyen gondolkodsz?Programok??Szia smile
Nagy Emese Dátum: 2012-12-20 14:59:18
Szilvia írta ekkor: 2012-12-12 10:38:29
Kedves Kriszti!Igen jártunk már LIoretben és ha minden oké akkor idén is megyünk szept 21 -től meg Tossában is voltunk.Nagyon szép és jó helyek.LIoretből indul Marinelandra a busz oda is érdemes ellátogatni felejthetetlen élmény smile Igazából mi az ami érdekli?Szívesen válaszolok.Üdv:Némethné Szilvia
Szia ! Én megszeretném kérdezni vagyis látom idén is spanyolba mentek. Én is szeptemberi időponton gondolkodom akkor ott milyen az idő ???? Vagyis még lehet a tengerbe fürödni ????