Tisztelt Grandjózsi ! Amennyiben elfogadható áron lenne jegy a mérkőzésre és az oda-vissza út is megszervezhető , engem is érdekelne 2 darab jegy. Úgy tudom, hogy a stadion látogatási fakultatív program is csütörtök délután van megrendezve . Nem ütközik akkor ez a két program ? Esetleg a fakultatív programot áthelyezik egy másik napra ? Mert nem szívesen hagynám ki a szökőkutas programot sem ! Köszönettel : Gábor!
Kedves Gábor!
A feltételeket a meccsel kapcsolatban leírtam Tamásnak, ha így is érdekli Önt, akkor szintén arra kérem, hogy írjon nekem! Igen igaza van! A stadionlátogatás mindig csütörtökön van és a meccs is akkor lesz, de előre még nem tudom, hogy a spanyol partnerünk, hogy variálja át a kirándulásokat! Maradok tisztelettel: Grandjózsi!