Tegnap érkeztünk meg Tossa de Mar-ról, ahol felejthetetlen 8 napot töltöttünk. 4 nap fürdőzéssel, 4 nap barangolással telt. Egy-két szelesebb nap kivételével az idő nagyon jó volt, szépen lebarnulva tértünk haza. Voltunk az üvegfenekű hajón, láttuk Barcelonát, a zenélő színes szökőkutat, bementünk a Nou Camp stadionba, felmentünk a várba (ami ingyenes), piacoltunk, ittunk Sangriát, ettünk mindenféle finomságokat. GrandJózsihoz egyszer fordultunk tanácsért, nagyon kedves és segítőkész volt, meg is oldotta rögtön a problémánkat. Az utazás kicsit hosszú volt, de ki lehetett bírni, akár már holnap szívesen visszabuszoznék.:) Csak egy dolog nem sikerült jól sajnos, a stadionban vettem ajándékba egy pólót (nem kevés pénzért), de nem jó méretet választottam. :( Ettől függetlenül minden tökéletes volt, remélem jövőre is lesz lehetőségünk a Grand Tours-sal utazni, köszönet a csodálatos nyaralásért!!