(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Costa Bravara-án
Fórum bejegyzései

tóth zoltán Dátum: 2012-07-14 22:24:47
Szia Grandjózsi! Extra kérés,kérdésem van..Remélem tudsz segíteni..Páran fiúk nagyon szívesen elmennénk Barcelona meccsre..Kész a sorsolás,és fájó azon a héten mikor vagyunk Pamplonában játszanak az istenek...Úgy néz ki még azt is bevállaljuk,de úgy nem biztos ha nincs jegy a kezünkben..Tudsz segíteni jegyfoglalásban,hol és hogyan lehet??Hazaira biztos egyszerübb lenne,de Pamplonába..hát nem tudom..Esetleg a jegy árakról tudsz valamit??Köszönettel zoli..
Grand Józsi Dátum: 2012-07-11 12:17:16
Lakó Marietta írta ekkor: 2012-07-10 15:46:57
Kedves Grand Józsi! Jövőhéten mi is utazunk Tosse de Marba, a Grand Tourssal. Érdeklődni szeretnék, hogy a strandokon napozóágy található vagy esetleg bérelni kell? Tavaly Görögországban (Sartin) ha valamit fogyasztottunk, helyette használhattuk a napágyakat, itt is van ilyen lehetőség? Előre is köszönöm válaszát! :)
Kedves Marietta! Sajnos Tossában ilyen lehetőség nincs, a napozóágyakért fizetni kell, kb. 4-5 euró egy napra! Nagyon jó utat! Üdvözlettel: Grandjózsi!
Lakó Marietta Dátum: 2012-07-10 15:46:57
Kedves Grand Józsi! Jövőhéten mi is utazunk Tosse de Marba, a Grand Tourssal. Érdeklődni szeretnék, hogy a strandokon napozóágy található vagy esetleg bérelni kell? Tavaly Görögországban (Sartin) ha valamit fogyasztottunk, helyette használhattuk a napágyakat, itt is van ilyen lehetőség? Előre is köszönöm válaszát! :)
Szikszai Eszter Dátum: 2012-07-09 15:38:42
Grand Józsi írta ekkor: 2012-07-08 13:48:24
Kedves Eszter! Tossából a busz Barcelonába az Estacion Nord nevű állomásra érkezik. A menetrendet meg lehet nézni a www.sarfa.com oldalon. Majd ha megjelenik a honlap, rá kell kattintani az "horaris" fülecskére és ott meg kell keresni a "sarfa"-t. Be kell írni az állomások nevét és a gép rögtön kidobja a menetrendet! Maradok tisztelettel! Grandjózsi!
Nagyon szépen köszönöm az információkat. :)
Grand Józsi Dátum: 2012-07-08 13:48:24
Szikszai Eszter írta ekkor: 2012-07-07 13:04:36
Szia GrandJózsi! Olvastuk, hogy 23 euróért (oda - vissza) be lehet jutni Barcelonába. Az volna a kérdésünk, hogy tudod-e, hogy hová érkezik a busz Barcelonán belül, mert szeretnénk a google maps segítségével csinálni egy térképet magunknak. Illetve tudsz esetleg egy menetrendet tartalmazó oldalt mondani? Előre is köszönjük szépen, 2 hét múlva találkozunk! smile
Kedves Eszter! Tossából a busz Barcelonába az Estacion Nord nevű állomásra érkezik. A menetrendet meg lehet nézni a www.sarfa.com oldalon. Majd ha megjelenik a honlap, rá kell kattintani az "horaris" fülecskére és ott meg kell keresni a "sarfa"-t. Be kell írni az állomások nevét és a gép rögtön kidobja a menetrendet! Maradok tisztelettel! Grandjózsi!