(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Costa Bravara-án
Fórum bejegyzései

Grand Józsi Dátum: 2012-06-12 12:00:56
Takács Emese írta ekkor: 2012-06-11 16:17:29
Kedves Grand Józsi! Azt szeretném kérdezni, hogy tudni lehet-e már, hogy az utolsó turnusban is lesz lehetőség monacoi városnézésre? A Barcelona Montserrattal kiránduláson van-e lehetőség belülről is megtekinteni a La Sagrada Familia-t; illetve a Casa Battlót és a Casa Mila-nál mennyi idő áll rendelkezésre? A szept.22.-29.-i és az október 06-13.-i turnusokban mennyire valószínű ezeknek a fakultatívoknak az indulása az elmúlt évek alapján?: -Barcelona Montserrattal -Andorra -Dali világa(orosz csoporttal is érdekel, ha magyar ill. angol nyelven történik az idegenvezetés) ? Előreláthatólag melyik buszra kell számítani a már említett turnusokban(utószezon=kisebb busz(54 fő) )?? Üdvözlettel, Emese
Kedves Emese! Eddig a percig nem tudok róla, hogy lenne-e az utolsó héten monaco-i városlátogatás, de ez ügyben bővebb felvilágosítást tud adni Önnek az iroda illetve az ügyvezető igazgató. A Montserrat-Barcelona kiránduláson nincs lehetőség, nincs idő az Ön által említett nevezetességek belülről való megtekintésére. A busszal elhaladunk mindkét ház előtt illetve a Sagrada Familiánál lesz idő a templom külső látogatására. Az elmúlt évek tapasztalata alapján mondhatom Önnek, hogy a kirándulások nagy része összejött, de az idei évvel kapcsolatban nagyon pesszimista vagyok. Ha magyar nyelven nem jön össze a kellő számú csoport, akkor csak oroszokkal orosz nyelven tudnak eljutni az Ön által említett kirándulásokra, de addig még sok minden változhat. Remélem nem szegtem kedvét és ősszel Tossában üdvözölhetem! Maradok tisztelettel: Grandjózsi!
Takács Emese Dátum: 2012-06-11 16:17:29
Kedves Grand Józsi! Azt szeretném kérdezni, hogy tudni lehet-e már, hogy az utolsó turnusban is lesz lehetőség monacoi városnézésre? A Barcelona Montserrattal kiránduláson van-e lehetőség belülről is megtekinteni a La Sagrada Familia-t; illetve a Casa Battlót és a Casa Mila-nál mennyi idő áll rendelkezésre? A szept.22.-29.-i és az október 06-13.-i turnusokban mennyire valószínű ezeknek a fakultatívoknak az indulása az elmúlt évek alapján?: -Barcelona Montserrattal -Andorra -Dali világa(orosz csoporttal is érdekel, ha magyar ill. angol nyelven történik az idegenvezetés) ? Előreláthatólag melyik buszra kell számítani a már említett turnusokban(utószezon=kisebb busz(54 fő) )?? Üdvözlettel, Emese
Piber Viktória Dátum: 2012-06-11 09:10:54
Kedves GrandJózsi! Mi saját szervezésben megyünk párommal Barcelonába. Érdeklődnék, hogy a Renfe oldalán láttam egy olyat, hogy Tren + Bus Blanes, Lloret de Mar y Tossa . Érdeklődnék, hogy ugye akkor nekünk a 6-os zónát kell nézni, illetve hogy akkor ezt Tossában meg tudjuk venni a buszállomáson, igaz? Köszönettel: Viktória Serveis inclosos: Desplaçament en tren fins a Blanes. Bus des de l’estació de Blanes fins al centre urbà, fins a Lloret o Tossa de Mar Modalitats i preus: Destinació: Blanes Zones General (1) Reduïda Abonament 10 1 3,25 € 2,45 € 15,60 € 2 3,45 € 2,55 € 20,45 € 3 4,20 € 3,00 € 26,75 € 4 4,85 € 3,40 € 32,50 € 5 5,55 € 3,85 € 37,90 € 6 6,65 € 4,50 € 46,50 € Destinació: Tossa de Mar Zones General (1) Reduïda Abonament 10 1 4,60 € 3,80 € 21,70 € 2 4,80 € 3,90 € 26,55 € 3 5,55 € 4,35 € 32,85 € 4 6,20 € 4,75 € 38,60 € 5 6,90 € 5,20 € 44,00 € 6 8,00 € 5,85 € 52,60 € (1) Tarifa reduïda vàlida per a Targeta Daurada. Temporada: tot l’any Dirigit a tots els públics.
V. Bence Dátum: 2012-06-10 19:21:19
V. Bence írta ekkor: 2012-06-10 19:18:22
Sziasztok! Most vettem észre amikor az Online foglalásokat néztem, hogy az ottani időpontok nem stimmelnek a befizetéskor kapott idő ponttal! A befizetéskor kapott időpontom Augusztus 25-től kezdődik, az Online foglalásnál, Augusztus 15, Augusztus 22, illetve Augusztus 29-ei -kiutazás van! Korábban mikor még néztem a "régi" Grand Tours oldalon ott még a befizetéskor kapott időpontom volt feltüntetve, így szerintem csak most lett elütve a dolog! Annyira nem nagy gond, csak mégis gondoltam jelzem! üdv, Bence
Most nézem, hogy nem történt hiba, mi néztük el a hónapot! Pánikkeltésért elnézést :)
V. Bence Dátum: 2012-06-10 19:18:22
Sziasztok! Most vettem észre amikor az Online foglalásokat néztem, hogy az ottani időpontok nem stimmelnek a befizetéskor kapott idő ponttal! A befizetéskor kapott időpontom Augusztus 25-től kezdődik, az Online foglalásnál, Augusztus 15, Augusztus 22, illetve Augusztus 29-ei -kiutazás van! Korábban mikor még néztem a "régi" Grand Tours oldalon ott még a befizetéskor kapott időpontom volt feltüntetve, így szerintem csak most lett elütve a dolog! Annyira nem nagy gond, csak mégis gondoltam jelzem! üdv, Bence