(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Costa Bravara-án
Fórum bejegyzései

Dátum: 2012-03-14 14:12:41
Kedves József! Utasaink a SOL2 203-as apartmanjába szeretnének menni. Kérdésük, milyen fekvésű a 203-as apartman. Az aggasztja őket, hogy mivel nincs légkondi nagyon meleg lesz júliusban. Köszönöm előre is a válaszodat. Horváth Móni Gáll Travel
Fehér Antal Dátum: 2012-02-27 13:22:44
Kedves József! Igen, négy főre elfogadták a jelentkezést. Mi is várjuk már a találkozást! Üdvözlettel: Antal
Grand Józsi Dátum: 2012-02-27 12:16:24
Fehér Antal írta ekkor: 2012-02-25 16:34:57
Kedves József! Köszönjük gyors válaszát.Javaslata alapján megpróbáltuk az online foglalást, de a jelzett apartmanok esetében csak 5 főre fogadja el a rendszer a jelentkezést. Mi viszont négyen utazunk. Mi a megoldás? Válaszát előre köszönöm: Antal
Kedves Antal! Beszéltem az irodával és azt mondták, hogy már sikerült befoglalni, aminek különösképp örülök. Várom Önöket nagy szeretettel! Üdvözlettel: Grandjózsi!
Fehér Antal Dátum: 2012-02-25 16:34:57
Kedves József! Köszönjük gyors válaszát.Javaslata alapján megpróbáltuk az online foglalást, de a jelzett apartmanok esetében csak 5 főre fogadja el a rendszer a jelentkezést. Mi viszont négyen utazunk. Mi a megoldás? Válaszát előre köszönöm: Antal
Grand Józsi Dátum: 2012-02-24 17:44:23
Fehér Antal írta ekkor: 2012-02-24 14:33:06
Tisztelt József ! 18 és 15 éves unkokánkkal szeretnénk Tossá-ba az El Velero apartmanházba menni.Klíma hiányában melyik 4 személyes, két légterű apartmant ajánlja : udvarit, utcait? Az udvari talán hűvösebb, de tűzfalra vagy belső kertre néz ? Segítségét előre is köszönöm, üdvözlettel Fehér Antal
Kedves Antal! Hogy mindenkinek igaza legyen, javaslom válasszanak azokból a szobákból, melyek az utcára és az udvarra is néznek! Ilyen pl. az I/2, a II/2 illetve a III/2. Az udvarra néző szobák valószínűleg hűvösebbek, de ezeknek az erkélye a környező épületek tűzfalára és udvarára néz. Maradok tisztelettel: Grandjózsi!