Tisztelt József ! 18 és 15 éves unkokánkkal szeretnénk Tossá-ba az El Velero apartmanházba menni.Klíma hiányában melyik 4 személyes, két légterű apartmant ajánlja : udvarit, utcait? Az udvari talán hűvösebb, de tűzfalra vagy belső kertre néz ? Segítségét előre is köszönöm, üdvözlettel Fehér Antal
Kedves Antal!
Hogy mindenkinek igaza legyen, javaslom válasszanak azokból a szobákból, melyek az utcára és az udvarra is néznek! Ilyen pl. az I/2, a II/2 illetve a III/2. Az udvarra néző szobák valószínűleg hűvösebbek, de ezeknek az erkélye a környező épületek tűzfalára és udvarára néz. Maradok tisztelettel: Grandjózsi!