Kedves József! Utasaink a SOL2 203-as apartmanjába szeretnének menni. Kérdésük, milyen fekvésű a 203-as apartman. Az aggasztja őket, hogy mivel nincs légkondi nagyon meleg lesz júliusban. Köszönöm előre is a válaszodat.
Horváth Móni Gáll Travel
Kedves Móni!
A 203-as szoba valóban a főutcára néz és csak a délutáni órókban süt oda a nap. Júliusban a nappalok már elég melegek, de éjszaka nyugodtan lehet pihenni. Várom szeretettel kedves utasait! Üdvözlettel: Grandjózsi!