(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Costa Bravara-án
Fórum bejegyzései

Grand Józsi Dátum: 2012-03-18 14:49:05
írta ekkor: 2012-03-14 14:12:41
Kedves József! Utasaink a SOL2 203-as apartmanjába szeretnének menni. Kérdésük, milyen fekvésű a 203-as apartman. Az aggasztja őket, hogy mivel nincs légkondi nagyon meleg lesz júliusban. Köszönöm előre is a válaszodat. Horváth Móni Gáll Travel
Kedves Móni! A 203-as szoba valóban a főutcára néz és csak a délutáni órókban süt oda a nap. Júliusban a nappalok már elég melegek, de éjszaka nyugodtan lehet pihenni. Várom szeretettel kedves utasait! Üdvözlettel: Grandjózsi!
Joda Dátum: 2012-03-18 11:01:26
Kedves Anikó és Attila! Tavaly voltam Tossa de maron. A tenger 2-3 lépés után több méter mély. A vár mögött van egy kis öböl ahol tovább be lehet lépkedni annak a szélében kisgyerek is játszhat szerintem. Ha elmentek a fondo cristallal hajókázni az-az öböl ahova visz az homokos és lassabban mélyül. Kaució nincs az apartmanban. Sok-sok évi görögországi nyár után voltam Tossán egy varázslat teljesen más. Az utazás isteni, mire odaér az ember annyi szépet újat lát, hogy az kitölti az egész utazást.
Szabó Attila Dátum: 2012-03-17 19:26:14
Tisztelt József mi 2012,06.02 én érkezünk. Azt szeretném kérdezni hogy van e kaukció a sol 2 aprtmanban? És ha van mennyi? Sz,Attila
Pataki Anikó Dátum: 2012-03-17 11:12:28
Kedves Józsi! A lányommal eddig csak Görögországban jártunk sok alkalommal. Ott mindenütt homokos a part és lassan mélyül a tenger.Idén szeretnénk kipróbálni Spanyolországot. Mit tudnál mondani a partról és a tengerről ?
Kovács Sándor Dátum: 2012-03-15 17:30:36
A 203-as apartman 2010-ben a főutcára nézett... emlékeim szerint nyugati fekvésű, de Don José majd megerősít ebben. Augusztus végén kellemes volt a szoba hőmérséklete, de a július gondolom ott is melegebb.