(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Costa Bravara-án
Fórum bejegyzései

Grand Józsi Dátum: 2011-11-10 10:02:25
Míg Krisztián írta ekkor: 2011-11-01 11:35:29
ÜDv. A lloret de Mar Borodin apartman árakban már benne foglaltatik az autóbuszköltség? Nincs egyértelműen feltüntetve.
Kedves Krisztián! A buszköltség nincs az árban! Üdvözlettel: Grandjózsi!
Grand Józsi Dátum: 2011-11-10 10:00:48
Cian írta ekkor: 2011-10-02 16:33:23
Szia Józsi! :) Krisztián és Peti vagyunk. 2 éve nyáron voltunk ott. Viktor,Roland, Krisztián és a Bankár Peti. :) Jövő Augusztusba mennénk megint Hozzád. :D Peti és Krisztián. Mostmár a párjainkkal. :) Remélem emlékszel még ránk. Mi már alig várjuk hogy találkozzunk Veled újra. :) Ha meglesz az új katalógus foglaljuk a helyeket. Hamarosan újra találkozunk. :) Üdv: Krisztián és Bankár Peti :)
Kedves Krisztián és Péter! Elnézést a késői válaszért, de amióta hazajöttem nemigazán olvastam a fórumot. Természetesen nagyon jól emlékszem rátok, hiszen Titeket nem lehet ám csak úgy elfelejteni, hiszen mély nyomokat hagytatok bennem. Örülük, hogy viszontlátjuk egymást és annak is, hogy végre megtaláltátok párotokat is, akikkel megoszthatjátok azt az élményt Tossában, amit Ti már átéltetek. Várlak benneteket nagy-nagy szeretettel és üdvözlöm a többieket is! Minden jót! baráti üdvözlettel: Imre J.
Grand Józsi Dátum: 2011-11-10 09:55:39
Szilvia írta ekkor: 2011-10-21 09:40:29
Sziasztok!!Az utosló turnussal utaztunk Tossa De Marba.Köszönet érte a Grand Toursnak,autóbuszvezetőknek:Hováth Ferencnek,Bánszki Lajosnak és (feleségének) és főleg Imre Józsinak akinek tudása,felkészültsége,türelme és segitőkészsége is hozzájárult az út sikeréhez.A csoportunk is nagyon jó volt. smile smile Sok szép helyen jártunk odafele: Monaco,Monte carló,Nizza és a hosszú út ellenére nem is tünt olyan fárasztónak. smile Fakultativ program nekünk nagyon tetszet az üvegfenekű hajó és Barcelona:Monserratt, Stadion (férjem kedvence) Güelle Park ami most pluszba volt:)azt hiszem felejthetettlen emlék marad:)egy életre.Szuper volt és tartalmas ez a "nyaralás".Az bisztos ,hogy ha utazunk csak a Grand Tourssal!!!Sné .P.Áginak !Külön köszönet a Szent Család Templománál adott infókért és egy nagy puszi. :)Józsi !Külön köszönet a tollért amit nem felejtettél el és sokkal szebb mint ami volt:) smile Külön szeretnék köszönetet mondani az irodában dolgozóknak is kedveségükért és türelmükért mert nekünk az elején sok gondot jelentett a felszállási hely megtalálása és ebben is segitettek .Üdvözlettel:Némethné Szilvia és Laci
Kedves Szilvia és Laci! Mindenekelőtt köszönöm az elismerő szavakat a magam és az utazási iroda dolgozói nevében is. Nagyon örülünk, hogy jól éreztétek magatokat Tossában és a fakultatív programok között is találtatok magatoknak megfelelőt.Ti is nagyon kedves és szimpatikus pár vagytok, és kívánom, hogy ez így is maradjon még nagyon sokáig! Remélem találkozunk még valamikor Tossában, ha Isten is úgy akarja! Vigyázzatok magatokra! Üdvözlettel: Imre J.
Míg Krisztián Dátum: 2011-11-01 11:35:29
ÜDv. A lloret de Mar Borodin apartman árakban már benne foglaltatik az autóbuszköltség? Nincs egyértelműen feltüntetve.
Szilvia Dátum: 2011-10-21 09:40:29
Sziasztok!!Az utosló turnussal utaztunk Tossa De Marba.Köszönet érte a Grand Toursnak,autóbuszvezetőknek:Hováth Ferencnek,Bánszki Lajosnak és (feleségének) és főleg Imre Józsinak akinek tudása,felkészültsége,türelme és segitőkészsége is hozzájárult az út sikeréhez.A csoportunk is nagyon jó volt. smile smile Sok szép helyen jártunk odafele: Monaco,Monte carló,Nizza és a hosszú út ellenére nem is tünt olyan fárasztónak. smile Fakultativ program nekünk nagyon tetszet az üvegfenekű hajó és Barcelona:Monserratt, Stadion (férjem kedvence) Güelle Park ami most pluszba volt:)azt hiszem felejthetettlen emlék marad:)egy életre.Szuper volt és tartalmas ez a "nyaralás".Az bisztos ,hogy ha utazunk csak a Grand Tourssal!!!Sné .P.Áginak !Külön köszönet a Szent Család Templománál adott infókért és egy nagy puszi. :)Józsi !Külön köszönet a tollért amit nem felejtettél el és sokkal szebb mint ami volt:) smile Külön szeretnék köszönetet mondani az irodában dolgozóknak is kedveségükért és türelmükért mert nekünk az elején sok gondot jelentett a felszállási hely megtalálása és ebben is segitettek .Üdvözlettel:Némethné Szilvia és Laci