Kedves József!
Remélem nem szegi kedvét munkájától az ilyen "a kákán is csomót kereső emberek"megnyilvánulásai, és marad még hozzánk türelme. Sajnálni lehet csak az ilyen önző embereket, akik azt gondolják, csak ők léteznek a világon. Csütörtökhöz egy hétre indulunk, és csak remélni tudom, hogy nem lesz köztünk ilyen ember, mert nagyon meg tudja keseríteni (nem csak Önt) a többi turista utazását is. A kérdésem az lenne, hogy nem tudna –e valami információt nyújtani, hogy mégis milyen időt jósolnak ott, az elkövetkező napokra. Milyen ruhát pakoljunk, lehet –e még mostanság strandolni? A konyha nélküli apartmanba a hűtőn kívül más konyhai eszköz nincs is? Pl. vízmelegítő, vagy kávéfőző?
Válaszát előre is köszönöm Pásztorné
Kedves Pásztor Gáborné!
Nagyon szépen köszönöm bíztató sorait, nagyon kedves Öntől. Sajnos az időjárással kapcsolatban mindig óvatosan kell nyilatkoznom, mert soha nem lehet tudni!!! Most pl. nagyon jó az idő, 28 fok van, a vendégek tudnak napozni és napról napra barnábbak. A 14 napos időjárás előrejelzés szerint is, amikor Önök érkeznek 26 fok körüli hőmérsékletet jósolnak! Kevés esély van csapadékra. Az éjszakák viszont hűvösek, tehát mindenféleképpen hozznak magukkal meleg ruhát is! A konyha nélküli szobákban csak hűtő van és két pohár, semmi más! Kávéfőzőt én is tudok Önöknek adni, ha szükséges! Kívánok Önöknek nagyon jó utat! Üdvözlettel: Grandjózsi!