Kedves Andrea!
Sajnos én sem tudom, hogy mikor lesz bikaviadal. Minden hónap első hetén kapok egy listát az aktuális dátumokról. Ebben a hónapban pl. csak kétszer van, ezen a héten és a jövő héten. Ha van kedved, írj nekem újra július vagy augusztus elején és akkor én is többet tudok, attól függően, hogy mikor szeretnének jönni a szüleid! Vigyázz magadra, üdvözlettel: Imre J.
Kedves Józsi!
Köszönöm a választ! Szüleim júliusban vagy augusztusban szertnének menni, július elején akkor majd irok neked és hátha , akkor már meg tudod mondani, hogy mely heteken lesznek bikaviadalok.
( Úgy hallottam, hogy 2012.-től beszüntetik őket barcelonában, nem tudom igaz-e ez.)
Mégegyszer köszönöm szépen a segitséget.
Vigyázz magadra. Andi