Fórum - Nyaralás Costa Bravara-án Fórum bejegyzései
Bokán Józsefné Dátum: 2011-06-16 09:50:43
Kedves Grandjózsi?
Szeretném megkérdezni, hogy június 24-i indulással milyen típusú busz megy Tossa de Marra.
Egyébként milyen idő van, hány fokos a tenger?
Üdvözlettel: Józsefné
Luna1110 Dátum: 2011-06-15 22:08:59
Kedves Józsi!
Szeretném megkérdezni, hogy Tossában a boltokban, éttermekben, bárokban mennyire elfogadott a bankkártyás fizetési mód, és főleg milyen típusú kártyát fogadnak el, Visát, vagy inkább Mastercardot. Üdvözlettel: Ágnes
Luna1110 Dátum: 2011-06-15 22:02:05
Kedves Józsi!
Szeretném megkérdezni, hogy Tossában a boltokban, éttermekben, bárokban mennyire elfogadott a bankkártyás fizetési mód, és főleg milyen típusú kártyát fogadnak el, Visát, vagy inkább Mastercardot. Üdvözlettel: Ágnes
Tóthné Sólya Szabina Dátum: 2011-06-08 15:35:56
Grand Józsi írta ekkor: 2011-06-08 15:04:35
Kedves Szabina!
Valószínűleg kis busz (54 személyes), depontosat még én sem tudok, mertcsak holnap kapom meg anyagot! Üdvözlettel. Grandjózsi!
köszönöm
Grand Józsi Dátum: 2011-06-08 15:04:35
Tóthné Sólya Szabina írta ekkor: 2011-06-08 13:18:02
Kedves grandjozsi!Szeretném megkérdezni hogy most jún. 10-én Costa Brava-ra melyik típusú busz megy? :)
Kedves Szabina!
Valószínűleg kis busz (54 személyes), depontosat még én sem tudok, mertcsak holnap kapom meg anyagot! Üdvözlettel. Grandjózsi!