Kedves József!
Július közepén utazunk Tossába, autóval két hétre az El Velero apartmanba, és érdeklődni szeretnék, hogy hogyan tudunk parkolni, pontosabban van e lehetőség nem fizetős parkolásra? Ez egy eléggé kardinális kérdés:) Válaszát előre is köszönöm üdvözlettel Zita
Kedves Zita!
Mint írtam Önnek, Tossában csak a fehér zónában ingyenes a parkolás, amiért mindig harc folyik, főleg főszezonban, de eddig még mindenki talált magának helyet, igaz utána nem igen mertek arról a helyről elmozdulni. A kék zóna nagyon drága, 1 óra 3 euró. De ha ad nekem még egy kis időt, akkor futok egy kört itt Tossában és megnézem a lehetőségeket! Üdvözlettel: Grandjózsi!