(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Costa Bravara-án
Fórum bejegyzései

Jakab Károly Dátum: 2015-08-09 13:33:53
Szia! Sajnos mi is nézzük és az előre jelzés sem kedvezőbb ! Mi jövőhéten megyünk -eső -vihar stb írnak! Dóri azt javasolta a fórumon ,hogy ne nézzük mert nem jók az előjelzések! Nem tudom de ,ha esni fog végig akkor elszomorodom.2 év is ebben az időben voltunk nyaralni / akkor Kusadasin/ 39 -35 fok volt! Na majd kiderül.
Gellén András Dátum: 2015-08-09 11:55:24
Nézem most vasárnap délben a meteosurfcanaria-n lévő webkamerán, hogy alig vannak a parton Tossában, mert olyan szar idő van. Mi történt Józsi bá'?
dr. Sápi Edit Dátum: 2015-08-07 14:33:48
Kedves Józsi! Azt szeretném kérdezni, hogy a hétfői egész napos Barcelona városnézés alkalmával, ha külön lefoglaljuk a Güell parkot egyénileg, meg tudjuk nézni valamikor? Vagy ebben a programban nincs olyan szabadidő, amibe a park beleférne? Köszönöm!!
Kiss Péter Dátum: 2015-08-05 10:30:31
Grand Józsi írta ekkor: 2015-08-05 08:50:38
Kedves Péter! Ha gyűrűt szeretne venni, akkor 25-30 euróért már nagyon szép ezüst gyűrűt lehet venni. Maradok tisztelettel: Imre J.
Kedves Józsi ! Köszönöm a választ ! Bevallom még a hazai árakat sem tudtam pontosan ez ügyben. ( régen volt ) Tegnap megnézve az ottani árak megfelelőeknek tűnnek.
Gráf András Dátum: 2015-08-05 09:34:44
Somogyi Dóra írta ekkor: 2015-08-03 15:46:45
Szia! :) Én is 7-én indulok. A víz sacera 24 fokos. A 30 fok pedig tökéletesen elég ahhoz ,hogy így is hőgutát kapjunk a parton. Ezt tapasztalatból mondom. :D Az előrejelzéseket nem érdemes nézni,mert olyan jól működik,mint itthon. 8oldalon 5 féle verzió látszik. Ne aggódjatok,minden ok lesz! ;-)
Szia Köszönöm szépen a választ .... :)