Szia! :) Én is 7-én indulok. A víz sacera 24 fokos. A 30 fok pedig tökéletesen elég ahhoz ,hogy így is hőgutát kapjunk a parton. Ezt tapasztalatból mondom. :D Az előrejelzéseket nem érdemes nézni,mert olyan jól működik,mint itthon. 8oldalon 5 féle verzió látszik. Ne aggódjatok,minden ok lesz! ;-)
Szia
Köszönöm szépen a választ .... :)