(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Costa Bravara-án
Fórum bejegyzései

Jakab Károly Dátum: 2015-08-02 18:03:23
Üdvözlök én is mindenkit! Nem tudom mennyire jók az időjárás jelentő oldalak ,de augusztus 15 én indulunk és végig 24 fokot mutat. Nálunk majd 36 lesz! Nagyon szomorú a helyzet jelenleg! Mire készüljünk fürdőruha helyett tréning ruhát vigyünk? Üdv Károly
Gráf András Dátum: 2015-08-02 10:13:36
Üdvözlök mindenkit 08,07 -én indulunk mi is érdeklődnek az időjárásról . Igaz hogy 30 fok a maximum . Ide haza 36 is jósolnak. Akár hol nézzük olyan nagy meleget kintre nem jósolnak. Illetve a víz hőmérséklete mire készüljünk??? Köszönöm a válaszokat.
Grand Józsi Dátum: 2015-07-31 19:04:16
Kisvarga Péter írta ekkor: 2015-07-30 20:39:46
Üdvözlöm! A keddi Barcelona-szabadidős napra, hány órára javasolná a Güell-park lefoglalását? Az El Velero apartmanban van-e mikró? Újra köszönöm válaszát. Üdv. Péter
Kedves Péter! Elnézést a megszólításért, de előtte Tibornak válaszoltam és ez rögződött a fejemben.
Grand Józsi Dátum: 2015-07-31 19:02:45
Kisvarga Péter írta ekkor: 2015-07-30 20:39:46
Üdvözlöm! A keddi Barcelona-szabadidős napra, hány órára javasolná a Güell-park lefoglalását? Az El Velero apartmanban van-e mikró? Újra köszönöm válaszát. Üdv. Péter
Kedves Tibor! Szerintem délelőtt 11-re, max. fél 12-re be lehetne jeletkezni a Güell-parkba. Természetesen mikro van az el Velero apartmanházban is. Üdvözlettel: Imre J.
Grand Józsi Dátum: 2015-07-31 19:01:05
Kádár Tibor írta ekkor: 2015-07-31 10:12:28
Üdvözletem! Augusztus 8-án érkeznénk a SOL2 apartmanba egyéni utazással. Kérdésem az lenne, hogy parkolásra milyen lehetőségek vannak? Fizetős esetében ez milyen költséget jelent? Üdv. Kádár Tibor
Kedves Tibor! Az apartman házaknak nincs külön parkolója, így nehéz főszezonban ingyenes parkolóhelyet találni, főleg a hétvégén (de nem lehetetlen)! Tossában csak a fehér zónában lehet ingyen parkolni, de ebből kevés van és sok a turista. A sárga zónában a házak előtt csak a ki - és a bepakolásra lehet megállni. A kék zóna pedig fizetős, ami egy napra elég borsos. Néhány méterre a házaktól vagy egy parkoló, ott 7 euró egy napra a parkolási díj. Maradok Tisztelettel: Imre J.