Üdvözlök mindenkit 08,07 -én indulunk mi is érdeklődnek az időjárásról . Igaz hogy 30 fok a maximum . Ide haza 36 is jósolnak. Akár hol nézzük olyan nagy meleget kintre nem jósolnak. Illetve a víz hőmérséklete mire készüljünk???
Köszönöm a válaszokat.
Szia! :) Én is 7-én indulok. A víz sacera 24 fokos. A 30 fok pedig tökéletesen elég ahhoz ,hogy így is hőgutát kapjunk a parton. Ezt tapasztalatból mondom. :D Az előrejelzéseket nem érdemes nézni,mert olyan jól működik,mint itthon. 8oldalon 5 féle verzió látszik. Ne aggódjatok,minden ok lesz! ;-)