(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Costa Bravara-án
Fórum bejegyzései

Grand Józsi Dátum: 2015-08-05 08:50:38
Kiss Péter írta ekkor: 2015-08-04 11:45:28
Kedves Józsi ! Hamarosan útra kelünk. Szerencsémre nejem nem olvassa ezeket a fórumokat , ezért nem bukok le. Romantikus teendőim lesznek lent . A 25. házassági évfordulónkat ünnepeljük majd. Ezt stílusosan egy ott vásárolt gyűrűvel szeretném szeretném emlékezetesebbé tenni. Mire számítsak ? Egy csókra biztos ,de az ár tekintetében ? A szükséges kiadásokon kívül ennyivel többre készülök akkor. Természetesen ha valaki vásárolt , megköszönöm ha közelítő árat tud mondani. Nem súlyhatárt akarok dönteni , csak örömet okozni egy szerény ajándékkal. üdvözlettel: Péter
Kedves Péter! Ha gyűrűt szeretne venni, akkor 25-30 euróért már nagyon szép ezüst gyűrűt lehet venni. Maradok tisztelettel: Imre J.
Grand Józsi Dátum: 2015-08-04 16:40:08
Hund Eleonora írta ekkor: 2015-08-04 10:02:42
Hund Eleonóra vagyok. A férjemmel aug. 29-szep.4 között leszünk Malgrat de mar-on. Az lenne a kérdésem, hogy a [email protected] e-mail címre tudna küldeni "nekünk is" egy fakultatív program listát, ill. hogy milyen idöre számíthatunk ebben az idöszakban? Egy másik kérdés, hogy van-e lehetöség napágy bérlésre és ha igen ez mennyibe kerül? Válaszát elöre is köszönjük
Kedves Eleonóra! Én a Tossa-i telepített idegenvezető vagyok. Kérem vegye fel a kapcsolatot Dvorszky Ilonával, mert ő lesz a Malgrat-i idegenvezető. E-mail címe: [email protected] Üdvözlettel: Imre J.
Kiss Péter Dátum: 2015-08-04 11:45:28
Kedves Józsi ! Hamarosan útra kelünk. Szerencsémre nejem nem olvassa ezeket a fórumokat , ezért nem bukok le. Romantikus teendőim lesznek lent . A 25. házassági évfordulónkat ünnepeljük majd. Ezt stílusosan egy ott vásárolt gyűrűvel szeretném szeretném emlékezetesebbé tenni. Mire számítsak ? Egy csókra biztos ,de az ár tekintetében ? A szükséges kiadásokon kívül ennyivel többre készülök akkor. Természetesen ha valaki vásárolt , megköszönöm ha közelítő árat tud mondani. Nem súlyhatárt akarok dönteni , csak örömet okozni egy szerény ajándékkal. üdvözlettel: Péter
Hund Eleonora Dátum: 2015-08-04 10:02:42
Hund Eleonóra vagyok. A férjemmel aug. 29-szep.4 között leszünk Malgrat de mar-on. Az lenne a kérdésem, hogy a [email protected] e-mail címre tudna küldeni "nekünk is" egy fakultatív program listát, ill. hogy milyen idöre számíthatunk ebben az idöszakban? Egy másik kérdés, hogy van-e lehetöség napágy bérlésre és ha igen ez mennyibe kerül? Válaszát elöre is köszönjük
Somogyi Dóra Dátum: 2015-08-03 15:46:45
Gráf András írta ekkor: 2015-08-02 10:13:36
Üdvözlök mindenkit 08,07 -én indulunk mi is érdeklődnek az időjárásról . Igaz hogy 30 fok a maximum . Ide haza 36 is jósolnak. Akár hol nézzük olyan nagy meleget kintre nem jósolnak. Illetve a víz hőmérséklete mire készüljünk??? Köszönöm a válaszokat.
Szia! :) Én is 7-én indulok. A víz sacera 24 fokos. A 30 fok pedig tökéletesen elég ahhoz ,hogy így is hőgutát kapjunk a parton. Ezt tapasztalatból mondom. :D Az előrejelzéseket nem érdemes nézni,mert olyan jól működik,mint itthon. 8oldalon 5 féle verzió látszik. Ne aggódjatok,minden ok lesz! ;-)