Kedves Józsi! Köszönünk szépen mindent! Tegnap értünk haza és Tossa csodálatos, már indulnék is vissza. Mindenkinek ajánlom a Montserrati fakultatív programot. Józsi amiről csak lehet mindent elmondott fantasztikus idegenvezetéssel. Menjetek el hajókázni Fondo Cristallal ( Józsinál tudjátok a jegyeket is intézni, nem kell sorba állni). Reggel 10kor indul az első gyönyörű a tenger a hajóról, a kék minden színében pompáz. Bemegy két barlangba is, sötét van és a matrózok etetik a halakat. A végén kiköt Giverolába, ahol ki lehet szállni és ott tölteni a napot. Nincsenek sokan és majdnem homokos a part, itt fürödtünk a legtöbbet. A víz még kicsit hideg volt, de a parton 3 perc alatt megszárad az ember. Délután az utolsó hajóval (17.40) jöttünk vissza, csodás volt. Az éttermek változóak, az árak is, minél közelebb vagy a parthoz annál drágább. Kóstoljátok meg a cannelonit és a tengergyümölcse paellát. Tossa gyönyörű, a vár pedig csodaszép. Volt hogy hajnalban felkeltem ( Tossában 9 előtt alig van ember az utcán), hogy lássam amikor túristamentes. A part még kihalt, jön fel a nap, csillan a vizen, távolabb a vár emelkedik, egyszóval leírhatatlan. A spanyol emberek kedvesek, türelmesek, előzékenyek. Esténként beültünk a Rosell-be, ami a Sol2-től a második utca elején (kivilágított nagy színes napernyős kerthelység) élő zene volt, két este spanyol énekesekkel. Imádtuk. Vásárlás a Maxi Diába, tényleg igaz, a legolcsóbb Tossában. Vigyázz Tossa, még visszatérünk!!! :) Zentai Tünde
Kedves Tünde!
Nagyon örülök, hogy kellemes élményekkel és emlékekkel tértél haza és külön köszönöm a kedves szavaid. Ez a kis összefoglaló mindent elárul és remélem mások is hasonló véleményen vannak. Remélem találkozunk még az életben és tovább öregbítjük majd Tossa hírnevét. Kívánok Neked nagyon sok hasonló élményekkel teli utat és várlak vissza nagy-nagy szeretettel Tossába. Minden jót Neked és szeretteidnek! üdvözlettel: Imre J.