Fórum - Nyaralás Costa Bravara-án Fórum bejegyzései
Szőlősi Tamás Dátum: 2015-07-07 10:36:11
Az email címem lemaradt: [email protected]
Mégegyszer köszönöm a tájékoztatást.
Szőlősi Tamás Dátum: 2015-07-07 10:30:17
Tisztelt Józsi!
Szeptember közepén szeretnék menni Tossa De Marba. Érdeklődnék, hogy ebben az időszakban az időjárás milyen, lehet-e még fürödni a tengerben? Érdekelne a szeptemberi fakultatív programok alakulása is.
Előre is köszönöm válaszát.
Üdv: Tamás
Grand Józsi Dátum: 2015-07-05 17:39:48
Gellén András írta ekkor: 2015-07-05 11:09:02
Tisztelt József!
Mi hosszú évek után megyünk újra Tossába, augusztusban.
Egy kérdésem lenne, a heti piacok még mindig csütörtöki napokon vannak?
Kedves András!
A piac Tossában még mindig csötörtöként van. Üdvözlettel: Imre J.
Gellén András Dátum: 2015-07-05 11:09:02
Tisztelt József!
Mi hosszú évek után megyünk újra Tossába, augusztusban.
Egy kérdésem lenne, a heti piacok még mindig csütörtöki napokon vannak?
bacz beáta Dátum: 2015-07-03 11:23:01
kedves József mi is "külsősként megyünk lloret del márba de a fakultatív programok nagyon érdekelnének mi aug 28tol szept 4 ig megyünk esetleg kérhetnénk egy program listát ? [email protected] címre
Köszönöm