(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Costa Bravara-án
Fórum bejegyzései

Grand Józsi Dátum: 2015-06-23 12:40:29
Gábori Péter írta ekkor: 2015-06-23 12:17:01
Kedves József ! A foglalási oldalon azt látom , hogy főleg az apartmanok a népszerűek. Szállodai jelentkezés alig található. Kérdésem az , hogy ennek ellenére lehetséges a három szálloda valamelyikében vacsorára befizetni? Kb milyen összegért? Köszönettel : Gábori Péter
Kedves Péter! Ha szeretne befizetni valamelyik este vacsorára, van rá lehetősége: 10 euróba kerül és svédasztalos. Maradok tisztelettel: Imre J.
Grand Józsi Dátum: 2015-06-23 12:37:20
Fónagy Ágota írta ekkor: 2015-06-23 10:51:13
Kedves József! Szeretném kérni a segítségét egyrészt abban, hogy augusztus utolsó hetében a fakultatív programok hogy alakulnak? Másrészt érdeklődnék, hogy szervezett program keretében van-e lehetőség a Barcelonában a fb stadion megtekintésére? Segítségét köszönöm! Fónagy Ágota, [email protected]
Kedves Ágota! Augusztus még főszezon, ami azt jelenti, hogy nagy változás nem várható a jelenlegi programokhoz képest. Természetesen szervezett program keretében van lehetőség a stadionlátogatásra. Elküldöm Önnek a megadott e-mail címre a mostani programot és így már lesz rálátása az augusztusi programokra is. Üdvözlettel: Imre J.
Gábori Péter Dátum: 2015-06-23 12:17:01
Kedves József ! A foglalási oldalon azt látom , hogy főleg az apartmanok a népszerűek. Szállodai jelentkezés alig található. Kérdésem az , hogy ennek ellenére lehetséges a három szálloda valamelyikében vacsorára befizetni? Kb milyen összegért? Köszönettel : Gábori Péter
Fónagy Ágota Dátum: 2015-06-23 10:51:13
Jóna Imréné írta ekkor: 2015-06-22 11:23:35
Kedves József! Én is szeretnék kérni egy programlistát. Mi augusztusban megyünk Spanyolországba. Köszönöm! Mária [email protected]
Kedves József! Szeretném kérni a segítségét egyrészt abban, hogy augusztus utolsó hetében a fakultatív programok hogy alakulnak? Másrészt érdeklődnék, hogy szervezett program keretében van-e lehetőség a Barcelonában a fb stadion megtekintésére? Segítségét köszönöm! Fónagy Ágota, [email protected]
Jóna Imréné Dátum: 2015-06-22 11:23:35
Kedves József! Én is szeretnék kérni egy programlistát. Mi augusztusban megyünk Spanyolországba. Köszönöm! Mária [email protected]