Kedves József ! A foglalási oldalon azt látom , hogy főleg az apartmanok a népszerűek.
Szállodai jelentkezés alig található.
Kérdésem az , hogy ennek ellenére lehetséges a három szálloda valamelyikében vacsorára befizetni?
Kb milyen összegért?
Köszönettel :
Gábori Péter
Kedves Péter!
Ha szeretne befizetni valamelyik este vacsorára, van rá lehetősége: 10 euróba kerül és svédasztalos. Maradok tisztelettel: Imre J.