Sziasztok! Még egy kérdésem lenne :) Lloret De Marban a Hotel Acapulcoban van-e klíma? Mert mindegyik szállodánál írják csak pont annál nem! Már lefoglaltuk és jövőhéten már megyünk is! :) Csak ez most tünt fel! :) Köszönöm :)
Kedves Ivett!
Imre József vagyok, a tossai telepített idegenvezető. Igaz, hogy LLoret nem hozzám tartozik, de felhívtam a szállodát és megkérdeztem, hogy van-e légkondi a szobában. A válasz igen, sőt hűtő is van, amiért szintén nem kell fizetni. Maradok tisztelettel! Imre J.