Kedves Józsi!
Kérnék én is egy program listát -előre elszeretnénk dönteni ,hogy melyik programon vegyünk részt.Előre is köszönöm./
[email protected]/
Először megyünk Spanyolországba, -szeretnénk megtudni ,hogy klíma van a SOL 2 apartmanban?Mivel hűtik a szobát?
Köszönöm Károly
Kedves Károly!
Az aktuális fak. listát elküldtem a megadott e-mail címre. Sajnos klíma nincs a SOL2-ben, de tavaly szereltek be minden apartmanba nagy teljesítményű ventilátorokat. Maradok tisztelettel: Imre J.