(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Costa Bravara-án
Fórum bejegyzései

Lesku Ivett Dátum: 2015-06-15 12:20:14
Sziasztok! Még egy kérdésem lenne :) Lloret De Marban a Hotel Acapulcoban van-e klíma? Mert mindegyik szállodánál írják csak pont annál nem! Már lefoglaltuk és jövőhéten már megyünk is! :) Csak ez most tünt fel! :) Köszönöm :)
Grand Józsi Dátum: 2015-06-15 08:43:23
Jakab Károly írta ekkor: 2015-06-14 21:54:42
Kedves Józsi! Kérnék én is egy program listát -előre elszeretnénk dönteni ,hogy melyik programon vegyünk részt.Előre is köszönöm./[email protected]/ Először megyünk Spanyolországba, -szeretnénk megtudni ,hogy klíma van a SOL 2 apartmanban?Mivel hűtik a szobát? Köszönöm Károly
Kedves Károly! Az aktuális fak. listát elküldtem a megadott e-mail címre. Sajnos klíma nincs a SOL2-ben, de tavaly szereltek be minden apartmanba nagy teljesítményű ventilátorokat. Maradok tisztelettel: Imre J.
Jakab Károly Dátum: 2015-06-14 21:54:42
Kedves Józsi! Kérnék én is egy program listát -előre elszeretnénk dönteni ,hogy melyik programon vegyünk részt.Előre is köszönöm./[email protected]/ Először megyünk Spanyolországba, -szeretnénk megtudni ,hogy klíma van a SOL 2 apartmanban?Mivel hűtik a szobát? Köszönöm Károly
Grand Józsi Dátum: 2015-06-14 08:51:50
Kiss Péter írta ekkor: 2015-06-13 16:43:12
Kedves Józsi! Kérnék én is egy program listát, különösen, hogy melyik nap van a delfinshow. Előre is köszönöm. [email protected]
Kedves Péter! Elküldöm Önnek az aktuális listát, melyen látni fogja, hogy a Delfinárium minden nap van. Maradok tisztelettel: Imre J.
Kiss Péter Dátum: 2015-06-13 16:43:12
Kedves Józsi! Kérnék én is egy program listát, különösen, hogy melyik nap van a delfinshow. Előre is köszönöm. [email protected]