(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Costa Bravara-án
Fórum bejegyzései

Grand Józsi Dátum: 2015-06-12 14:52:01
Lesku Ivett írta ekkor: 2015-06-12 11:35:40
Sziasztok! Megszeretném kérdezni,hogy a Delfinárium fakultatív programnál a delfinnel való fotózás mennyibe kerül? smile
Kedves Ivett! A delfinnel való fotózkodás 20 euró. Maradok tisztelettel. Imre J.
Lesku Ivett Dátum: 2015-06-12 11:35:40
Sziasztok! Megszeretném kérdezni,hogy a Delfinárium fakultatív programnál a delfinnel való fotózás mennyibe kerül? smile
Szabó Gábor Dátum: 2015-06-09 10:36:13
Kedves Fórumozók, idén először utazunk spanyolba, Tossa de Mar-ra. Van rá lehetőség hogy befizessük a félpanziót, reggelit ill.vacsorát. Nektek mi a tapasztalatok ez ügyben? Svédasztalos itt a kaja? Vagy bizonyos menük vannak? Ahogy számolgattuk fejenkén kb. 5300ft-ba jönne így ki 7 napra. Van valakinek tapasztalata a félpanióval kapcsolatban? Azt se szeretném igazán hogy kötve legyünk a kajához, hogy mindig rohanni keljen hogy ne maradjunk le róla..
Grand Józsi Dátum: 2015-06-07 08:52:26
Andi írta ekkor: 2015-06-06 20:01:40
Kedves József! Szeptember 26- okt.3-ig leszünk Tossa-ban és érdekelne, hogy lehet-e már tudni, hogy a Delfinárium nyitva lesz-e még ebben az időpontban? Andi
Kedves Andi! Hivatalosan a Delfinárium szeptember 20-án bezár, de előfordult már, hogy meghosszabbították a szezont egy vagy két héttel, attól függően, hogy milyen az időjárás. Ennek ellenére én azt gondolom - a tapasztalatok alapján - hogy az említett időpontban Marineland bezárja kapuit erre az évre. Maradok tisztelettel: Imre J.
Grand Józsi Dátum: 2015-06-07 08:48:02
Serdültné Hégely Gabriella írta ekkor: 2015-06-05 20:52:06
Szia Józsi! Szeretném megköszönni a nagyszerű idegenvezetésed, és a hozzánk való kedvességed..!! Nagyszerű ember vagy, remélem még találkozunk Tossában..!!! Utazni kívánó Társaim..! A fakultatív programokat NEM szabad kihagyni, mert nagyon jók..!!
Kedves Gabi! Nagyon szépen köszönöm a kedves szavakat! Örülök, hogy jól éreztétek magatokat! Vigyázz magadra, jó egészséget! A mielőbbi viszontlátás reményében! Üdvözlettel: Imre J.