Kedves Józsi !
S hogy látom, Önt kérdezik a grandosok spanyol utakkal kapcsolatban, ennek okán és a következőt szeretném megtudni:
A busszal van-e lehetőség Marseille-ben leszállni, és majd onnan a turnus leteltével a hazautazókhoz csatlakozni?
S így mennyibe kerülne a buszjegy, ha oda-vissza megvennénk. Vagy csak oda és csak vissza lehet megváltani külön?
Köszönöm, ha informál erről engem.

Mária
Kedves Mária!
Elnézést, hogy csak most válaszolok, de Bécsben voltam az adventi vásáron. Sajnos nem tudok most Önnek válaszolni, de ígérem, hogy megkérdezem és újra jelentkezem. Maradok tisztelettel: Imre J.