(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Costa Bravara-án
Fórum bejegyzései

Nagy Mária Dátum: 2014-12-15 22:42:23
Nagyon köszönöm és várom a jelentkezését. S milyen Bécs ? Hangulatos? Szép ? Sok-sok ember ? De hát sajna ott sincs hó!!! üdvözlettel Mária
Grand Józsi Dátum: 2014-12-15 10:39:44
Nagy Mária írta ekkor: 2014-12-12 23:11:15
Kedves Józsi ! S hogy látom, Önt kérdezik a grandosok spanyol utakkal kapcsolatban, ennek okán és a következőt szeretném megtudni: A busszal van-e lehetőség Marseille-ben leszállni, és majd onnan a turnus leteltével a hazautazókhoz csatlakozni? S így mennyibe kerülne a buszjegy, ha oda-vissza megvennénk. Vagy csak oda és csak vissza lehet megváltani külön? Köszönöm, ha informál erről engem. smile Mária
Kedves Mária! Elnézést, hogy csak most válaszolok, de Bécsben voltam az adventi vásáron. Sajnos nem tudok most Önnek válaszolni, de ígérem, hogy megkérdezem és újra jelentkezem. Maradok tisztelettel: Imre J.
Grand Józsi Dátum: 2014-12-15 10:37:28
Dettix írta ekkor: 2014-12-11 07:50:27
Most én is érdeklődnék, hátha a közelben van Józsi. 2015-ben is lesz az első turnussal Monacoi kiruccanás? Köszönöm előre is.
Kedves Csilla! Igen! Mint minden évben, jövőre is lesz az első és az utolsó héten Monaco-Monte-Carlo. Üdvözlettel: Imre J.
Dettix Dátum: 2014-12-15 07:12:12
Kedves Mária! Úgy látom Józsi most kevésbé ér rá, és erre nem is igazán ő tudna válaszolni, mivel ő az idegenvezető. Az iroda e-mail címe a következő: [email protected] Ha erre elküldi a kérdését, az iroda gyorsabban tud rá válaszolni, hiszen ők tudják merre megy a busz és belefér-e egy ilyen megálló. Üdv.
Nagy Mária Dátum: 2014-12-12 23:11:15
Kedves Józsi ! S hogy látom, Önt kérdezik a grandosok spanyol utakkal kapcsolatban, ennek okán és a következőt szeretném megtudni: A busszal van-e lehetőség Marseille-ben leszállni, és majd onnan a turnus leteltével a hazautazókhoz csatlakozni? S így mennyibe kerülne a buszjegy, ha oda-vissza megvennénk. Vagy csak oda és csak vissza lehet megváltani külön? Köszönöm, ha informál erről engem. smile Mária