Kedves Józsi!
Érdeklődnék, hogy átlagosan mennyi idő alatt szokott a busz odaérni Tossába, a határokon mennyit kell várakozni?
El tudnád küldeni az e-mail címemre az idei nyár fakultatív programjait?
Előre is köszönöm!
[email protected]
Kedves Dávid! Amíg Józsi nem válaszol, addig próbálok én egy kis információval szolgálni.
Spanyolországba nem kell a határokon várakozni, az ember észre sem veszi, hogy átlépte az olasz vagy a francia határt. A busz amikor mi voltunk, 24,5 óra alatt ért le. De általában 26 óra az út. Ez függ attól, hogy itthon hány helyre megy be a busz, és attól is, hogy spanyolba hány helyen tesz le embereket. Tossára utoljára érkezik a busz.
Remélem tudtam segíteni. Üdv.