(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Costa Bravara-án
Fórum bejegyzései

Dettix Dátum: 2014-12-11 07:50:27
Most én is érdeklődnék, hátha a közelben van Józsi. 2015-ben is lesz az első turnussal Monacoi kiruccanás? Köszönöm előre is.
Grand Józsi Dátum: 2014-11-26 10:53:49
Horváth Dávid írta ekkor: 2014-11-24 19:03:52
Kedves Józsi! Érdeklődnék, hogy átlagosan mennyi idő alatt szokott a busz odaérni Tossába, a határokon mennyit kell várakozni? El tudnád küldeni az e-mail címemre az idei nyár fakultatív programjait? Előre is köszönöm! [email protected]
Kedves Dávid! A Csilla által leírt információkhoz én sem tudok többet hozzátenni. Köszönet neki érte! A nyár egyik hetének fakultatív programjait pedig elküldtem az Ön által megadott e-mail címre. Maradok tisztelettel: Imre J.
Dettix Dátum: 2014-11-25 07:49:08
Horváth Dávid írta ekkor: 2014-11-24 19:03:52
Kedves Józsi! Érdeklődnék, hogy átlagosan mennyi idő alatt szokott a busz odaérni Tossába, a határokon mennyit kell várakozni? El tudnád küldeni az e-mail címemre az idei nyár fakultatív programjait? Előre is köszönöm! [email protected]
Kedves Dávid! Amíg Józsi nem válaszol, addig próbálok én egy kis információval szolgálni. Spanyolországba nem kell a határokon várakozni, az ember észre sem veszi, hogy átlépte az olasz vagy a francia határt. A busz amikor mi voltunk, 24,5 óra alatt ért le. De általában 26 óra az út. Ez függ attól, hogy itthon hány helyre megy be a busz, és attól is, hogy spanyolba hány helyen tesz le embereket. Tossára utoljára érkezik a busz. Remélem tudtam segíteni. Üdv.
Horváth Dávid Dátum: 2014-11-24 19:03:52
Kedves Józsi! Érdeklődnék, hogy átlagosan mennyi idő alatt szokott a busz odaérni Tossába, a határokon mennyit kell várakozni? El tudnád küldeni az e-mail címemre az idei nyár fakultatív programjait? Előre is köszönöm! [email protected]
Bedő Szabina Dátum: 2014-11-06 10:19:07
Köszönöm a gyors választ!:) E-mail cimem: [email protected]