(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Costa Bravara-án
Fórum bejegyzései

Grand Józsi Dátum: 2014-12-23 10:59:53
MINDEN KEDVES VOLT ÉS LEENDŐ UTASOMNAK BÉKÉS, ÁLDOTT KARÁCSONYI ÜNNEPEKET ÉS SIKEREKBEN GAZDAG BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNOK!
Grand Józsi Dátum: 2014-12-18 11:21:23
Kerpics Nóra írta ekkor: 2014-12-17 18:31:57
Kedves Józsi! Jövő nyáron Tossa de Mare-ra mennénk nyaralnoni a barátommal, és konyha nélküli szobát szeretnénk foglalni, de ahogy látom, az összes szobához az van írva, hogy konyhával. Ez elírás, vagy konyha nélküli szobák valóban nem foglalhatóak? Ha foglalhatóak, akkor pedig melyek azok? Előre is köszönöm a választ, Nóri
Kedves Nóri! Elnézését kell kérnem, de elírás történt. A hibát már kijavították az irodában. Mostmár a szobainfónál látható, hogy melyek a konyha nélküli szobák a SOL2-ben. Kellemes, áldott, békés ünnepeket! Tisztelettel: Imre J.
Nagy Mária Dátum: 2014-12-18 10:45:43
Nagyon köszönöm és én Áldott Békés Karácsonyt kívánok.
Grand Józsi Dátum: 2014-12-18 08:58:54
Nagy Mária írta ekkor: 2014-12-15 22:42:23
Nagyon köszönöm és várom a jelentkezését. S milyen Bécs ? Hangulatos? Szép ? Sok-sok ember ? De hát sajna ott sincs hó!!! üdvözlettel Mária
Kedves Mária! Voltam az irodában és megkérdeztem a választ a kérdésére. Természetesen leszállhat Marseille közelében valahol az autópálya mellet és a turnus leteltével vissza is utazhat, de ki kell fizetni a buszjegy teljes árát, ami most oda-vissza 45 ezer forint. Maradok tisztelettel! Kellemes Ünnepeket Önnek és kedves családjának!
Kerpics Nóra Dátum: 2014-12-17 18:31:57
Kedves Józsi! Jövő nyáron Tossa de Mare-ra mennénk nyaralnoni a barátommal, és konyha nélküli szobát szeretnénk foglalni, de ahogy látom, az összes szobához az van írva, hogy konyhával. Ez elírás, vagy konyha nélküli szobák valóban nem foglalhatóak? Ha foglalhatóak, akkor pedig melyek azok? Előre is köszönöm a választ, Nóri