Kedves Józsi!
Jövő nyáron Tossa de Mare-ra mennénk nyaralnoni a barátommal, és konyha nélküli szobát szeretnénk foglalni, de ahogy látom, az összes szobához az van írva, hogy konyhával. Ez elírás, vagy konyha nélküli szobák valóban nem foglalhatóak? Ha foglalhatóak, akkor pedig melyek azok?
Előre is köszönöm a választ,
Nóri
Kedves Nóri!
Elnézését kell kérnem, de elírás történt. A hibát már kijavították az irodában. Mostmár a szobainfónál látható, hogy melyek a konyha nélküli szobák a SOL2-ben. Kellemes, áldott, békés ünnepeket! Tisztelettel: Imre J.