őőőőőőőőőőőő,izééééééé.......lökött és fáradt vagyok :D :D ,igen mehetsz egyenesen Tossa-ból. 13,95 euro a jegy. megy vagy 2 busz egy nap :D ,egy reggel,és egy este.
Nagyon szépen köszönöm,akkor asszem a reggeli indulás lesz az aktuális...Rosas is gyönyörű hely állitólag,azért vonzz :)