Comprende :) Nos akkor Jose 2,Szeptember 20-ától leszek Tossában,már vagy negyedszer a sol 2-ben,egy időben még édesapámmal,aki megrögzött Spanyol túrista volt, isten nyugosztalja.....nos én vettem át a helyét,ami a spanyol életérzés megkedvelését illeti,sokat járok ki,mindig váltogatom a helyeket,volt Salou,Calella,Malgrat,Lloret,Blanes,Tossa,Pineda,...ès ahova szeretnék az Rosas :))
:) A felsorolás egyezik az enyémmel :D :D, ebből két helyen dolgoztam is pár évig. Most is megyek aug.1-én ,szóval még indulásod előtt tuti sör árakat tudok írni........illetve tudunk . :) Spanyolo. mint szerelem az 21éve tart :) , Tossaba meg 16-17éve vagyok belehabarodva. :D Roses-be most is ellátogathatsz,ha kint vagy!