(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Costa Bravara-án
Fórum bejegyzései

Somogyi Dóra Dátum: 2014-07-17 20:37:55
Koplár Péter írta ekkor: 2014-07-17 20:30:02
Comprende :) Nos akkor Jose 2,Szeptember 20-ától leszek Tossában,már vagy negyedszer a sol 2-ben,egy időben még édesapámmal,aki megrögzött Spanyol túrista volt, isten nyugosztalja.....nos én vettem át a helyét,ami a spanyol életérzés megkedvelését illeti,sokat járok ki,mindig váltogatom a helyeket,volt Salou,Calella,Malgrat,Lloret,Blanes,Tossa,Pineda,...ès ahova szeretnék az Rosas :))
:) A felsorolás egyezik az enyémmel :D :D, ebből két helyen dolgoztam is pár évig. Most is megyek aug.1-én ,szóval még indulásod előtt tuti sör árakat tudok írni........illetve tudunk . :) Spanyolo. mint szerelem az 21éve tart :) , Tossaba meg 16-17éve vagyok belehabarodva. :D Roses-be most is ellátogathatsz,ha kint vagy!
Koplár Péter Dátum: 2014-07-17 20:30:02
Somogyi Dóra írta ekkor: 2014-07-17 20:07:46
:D :D De nada Senor! Furcsálltam is az új fedőnevemet :D :D ,bár Józsi már mondta,hogy a jobb keze vagyok,szóval hívhatsz Jose 2 -nek :D :D Mikor volt 1 euro? Pár éve? Mert max.gondolom akkor 1,50 körül megáll az ára. De a maxi día-ban most nem volt egy literes.
Comprende :) Nos akkor Jose 2,Szeptember 20-ától leszek Tossában,már vagy negyedszer a sol 2-ben,egy időben még édesapámmal,aki megrögzött Spanyol túrista volt, isten nyugosztalja.....nos én vettem át a helyét,ami a spanyol életérzés megkedvelését illeti,sokat járok ki,mindig váltogatom a helyeket,volt Salou,Calella,Malgrat,Lloret,Blanes,Tossa,Pineda,...ès ahova szeretnék az Rosas :))
Somogyi Dóra Dátum: 2014-07-17 20:27:19
Somogyi Dóra írta ekkor: 2014-07-17 20:07:46
:D :D De nada Senor! Furcsálltam is az új fedőnevemet :D :D ,bár Józsi már mondta,hogy a jobb keze vagyok,szóval hívhatsz Jose 2 -nek :D :D Mikor volt 1 euro? Pár éve? Mert max.gondolom akkor 1,50 körül megáll az ára. De a maxi día-ban most nem volt egy literes.
Illetve,inkább 1,25- 1,35 euro környékén van 1liter. .............ha minden igaz.
Somogyi Dóra Dátum: 2014-07-17 20:07:46
Koplár Péter írta ekkor: 2014-07-17 19:55:05
Vagyis Señorita Dóra ;))
:D :D De nada Senor! Furcsálltam is az új fedőnevemet :D :D ,bár Józsi már mondta,hogy a jobb keze vagyok,szóval hívhatsz Jose 2 -nek :D :D Mikor volt 1 euro? Pár éve? Mert max.gondolom akkor 1,50 körül megáll az ára. De a maxi día-ban most nem volt egy literes.
Koplár Péter Dátum: 2014-07-17 19:57:20
Amúgy ha jól emlékszem,a supermercats-ban olyan 1€ körül mozgott a nem hűtött literes San Miguel,a hűtött pár centtel több :)