Nagyon szépen köszönöm,akkor asszem a reggeli indulás lesz az aktuális...Rosas is gyönyörű hely állitólag,azért vonzz :)
Kedves Péter!
Tegnap voltam a Capraboban és ott egy liter San Miguel 1,45 euró, illetve 4x0,33 Estrella 3,89 euró. Tossából Rosas-ba van busz reggel 08.20-kor és ott van 10-20-kor, illetve visszafelé van 12.20-kor és 17:30-kor. Maradok tisztelettel: Imre J.