(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Costa Bravara-án
Fórum bejegyzései

Grand Józsi Dátum: 2014-07-20 12:08:49
B. Zsófia írta ekkor: 2014-07-19 14:45:00
Kedves GrandJózsi! A szeptember 20-i héten megyünk Tossába, úgyhogy kérnék szépen egy listát a fakultatív programokról, mi mikor lesz, mennyibe kerül stb., hogy tudjunk előre tervezni. E-mail cím: [email protected] Köszönettel: Zsófi
Kedves Zsófia! Én elküldtem Önnek a fak. programok listáját, de a gép azt jelezte, hogy az e-mail cím nem jó! Üdvözlettel: Imre J.
Grand Józsi Dátum: 2014-07-20 11:25:10
Koplár Péter írta ekkor: 2014-07-17 21:10:24
Nagyon szépen köszönöm,akkor asszem a reggeli indulás lesz az aktuális...Rosas is gyönyörű hely állitólag,azért vonzz :)
Kedves Péter! Tegnap voltam a Capraboban és ott egy liter San Miguel 1,45 euró, illetve 4x0,33 Estrella 3,89 euró. Tossából Rosas-ba van busz reggel 08.20-kor és ott van 10-20-kor, illetve visszafelé van 12.20-kor és 17:30-kor. Maradok tisztelettel: Imre J.
B. Zsófia Dátum: 2014-07-19 14:45:00
Kedves GrandJózsi! A szeptember 20-i héten megyünk Tossába, úgyhogy kérnék szépen egy listát a fakultatív programokról, mi mikor lesz, mennyibe kerül stb., hogy tudjunk előre tervezni. E-mail cím: [email protected] Köszönettel: Zsófi
Maczkóné Oláh Dóra Dátum: 2014-07-18 08:33:09
Kedves Grand Józsi! Augusztus végén utazunk szeretném elkrni a fakultatív programpok listáját és árait, ha lehet a [email protected] címre. Előre is köszönöm a segítséget!
Somogyi Dóra Dátum: 2014-07-17 21:14:37
Koplár Péter írta ekkor: 2014-07-17 21:10:24
Nagyon szépen köszönöm,akkor asszem a reggeli indulás lesz az aktuális...Rosas is gyönyörű hely állitólag,azért vonzz :)
Nagyon szívesen!!! :) Így van,nagyon szép hely! Előre is jó nyaralást kívánok ! :)