(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Costa Bravara-án
Fórum bejegyzései

Grand Józsi Dátum: 2014-07-16 09:22:29
Kovács Márk írta ekkor: 2014-07-15 18:41:52
Köszönöm a gyors választ! Még egy gyors kérdésem lenne az árak azok amik a weboldalon vannak, vagy esetleg eltérő?
Kedves Márk! Ha küld nekem egy e-mail címet, elküldöm az aktuális árakat! Üdvözlettel: Imre J.
Kovács Márk Dátum: 2014-07-15 18:41:52
Grand Józsi írta ekkor: 2014-07-15 16:33:16
Tisztelt Márk! Természetesen az utolsó turnusban is lesz Barcelona illetve Port Aventura. Sajnálom, de az ár elő-, fő- és utószezonban is ugyanannyi! Üdvözlettel: Imre J.
Köszönöm a gyors választ! Még egy gyors kérdésem lenne az árak azok amik a weboldalon vannak, vagy esetleg eltérő?
Grand Józsi Dátum: 2014-07-15 16:33:16
Kovács Márk írta ekkor: 2014-07-14 20:34:24
Kedves Józsi! Mi az utolsó turnusba megyünk Tossa De Mar-ba, akkor is indul még a Barcelonai és a vidámparkos fakultatív program? Esetleg lehet számítani utószezoni kedvezményre? :)
Tisztelt Márk! Természetesen az utolsó turnusban is lesz Barcelona illetve Port Aventura. Sajnálom, de az ár elő-, fő- és utószezonban is ugyanannyi! Üdvözlettel: Imre J.
Grand Józsi Dátum: 2014-07-15 16:30:28
Dettix írta ekkor: 2014-07-15 07:53:40
Köszi Dóra. Ez így tényleg nem ér semmit.
Kedves Csilla! Ettől többet én sem tudtam volna válaszolni, mint amit a Dóra leírt. Sajnálom, de tavaly október óta fizetős lett a park látogatása. Maradok tisztelettel: Imre J.
Somogyi Dóra Dátum: 2014-07-15 09:22:44
Dettix írta ekkor: 2014-07-15 07:53:40
Köszi Dóra. Ez így tényleg nem ér semmit.
Szívesen! Kár ,hogy már fizetős! :( Ha szeretnétek simán bejutni,online is vehettek jegyet,ugyanezen az oldalon,amit belinkeltem. Tudtok időpontot választani,és akkor talán nem jártok úgy,hogy délelőtt már be sem juttok,hanem délután lesz belőle valami. Online a jegy, 7euro/fő. Helyszínen 8 euro. http://www.parkguell.cat/es/compra-de-entradas/compra-individual/