Köszi Dóra. Ez így tényleg nem ér semmit.
Szívesen! Kár ,hogy már fizetős! :( Ha szeretnétek simán bejutni,online is vehettek jegyet,ugyanezen az oldalon,amit belinkeltem. Tudtok időpontot választani,és akkor talán nem jártok úgy,hogy délelőtt már be sem juttok,hanem délután lesz belőle valami. Online a jegy, 7euro/fő. Helyszínen 8 euro.
http://www.parkguell.cat/es/compra-de-entradas/compra-individual/