Kedves Zoli és Erika! Én is üdvözöllek Titeket. Köszönöm soraidat, mert valóban sok olyan kérdés hangzik el amire több esetben válaszoltunk. Nekem nem esik nehezemre, de valóban aki a fórumot és honlapot olvassa.... Na mindegy. Én itt vagyok Sartin, de azért figyelemmel kísérem mindkét hely fórumát. Jól érzem magam és várjuk a sok-sok vendéget. Remélem elhiszik a kedves Vendégek, hogy itt minden rendben, hiszen már a 3. csoportot kirándultatjuk. Szőrnyű ez az otthoni negatív reklám!
Bocsi, de ez kifakadt belőlem! Mindenkit Üdvözlök Kata