(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Grand Kata Dátum: 2012-05-31 19:43:51
Dávid Zoltán írta ekkor: 2012-05-30 21:43:39
Nem értem a sokszor lehetetlen kérdéseket a fórumra beíróktól ,hisz ha a nyitóoldalon rákattintanak az utazási célpontként kijelölt városra, rengeteg kérdésre választ kapnak. Vagy a fórumban beírt régebbi hozzá szólásokat kellene visszaolvasni. Egyébként üdvözletünket küldjük Katának Sartira ! Zoltán és Erika. smile smile smile
Kedves Zoli és Erika! Én is üdvözöllek Titeket. Köszönöm soraidat, mert valóban sok olyan kérdés hangzik el amire több esetben válaszoltunk. Nekem nem esik nehezemre, de valóban aki a fórumot és honlapot olvassa.... Na mindegy. Én itt vagyok Sartin, de azért figyelemmel kísérem mindkét hely fórumát. Jól érzem magam és várjuk a sok-sok vendéget. Remélem elhiszik a kedves Vendégek, hogy itt minden rendben, hiszen már a 3. csoportot kirándultatjuk. Szőrnyű ez az otthoni negatív reklám! Bocsi, de ez kifakadt belőlem! Mindenkit Üdvözlök Kata
Grand Kata Dátum: 2012-05-31 19:43:51
Dávid Zoltán írta ekkor: 2012-05-30 21:43:39
Nem értem a sokszor lehetetlen kérdéseket a fórumra beíróktól ,hisz ha a nyitóoldalon rákattintanak az utazási célpontként kijelölt városra, rengeteg kérdésre választ kapnak. Vagy a fórumban beírt régebbi hozzá szólásokat kellene visszaolvasni. Egyébként üdvözletünket küldjük Katának Sartira ! Zoltán és Erika. smile smile smile
Kedves Zoli és Erika! Én is üdvözöllek Titeket. Köszönöm soraidat, mert valóban sok olyan kérdés hangzik el amire több esetben válaszoltunk. Nekem nem esik nehezemre, de valóban aki a fórumot és honlapot olvassa.... Na mindegy. Én itt vagyok Sartin, de azért figyelemmel kísérem mindkét hely fórumát. Jól érzem magam és várjuk a sok-sok vendéget. Remélem elhiszik a kedves Vendégek, hogy itt minden rendben, hiszen már a 3. csoportot kirándultatjuk. Szőrnyű ez az otthoni negatív reklám! Bocsi, de ez kifakadt belőlem! Mindenkit Üdvözlök Kata
Grand Kata Dátum: 2012-05-31 19:43:51
Dávid Zoltán írta ekkor: 2012-05-30 21:43:39
Nem értem a sokszor lehetetlen kérdéseket a fórumra beíróktól ,hisz ha a nyitóoldalon rákattintanak az utazási célpontként kijelölt városra, rengeteg kérdésre választ kapnak. Vagy a fórumban beírt régebbi hozzá szólásokat kellene visszaolvasni. Egyébként üdvözletünket küldjük Katának Sartira ! Zoltán és Erika. smile smile smile
Kedves Zoli és Erika! Én is üdvözöllek Titeket. Köszönöm soraidat, mert valóban sok olyan kérdés hangzik el amire több esetben válaszoltunk. Nekem nem esik nehezemre, de valóban aki a fórumot és honlapot olvassa.... Na mindegy. Én itt vagyok Sartin, de azért figyelemmel kísérem mindkét hely fórumát. Jól érzem magam és várjuk a sok-sok vendéget. Remélem elhiszik a kedves Vendégek, hogy itt minden rendben, hiszen már a 3. csoportot kirándultatjuk. Szőrnyű ez az otthoni negatív reklám! Bocsi, de ez kifakadt belőlem! Mindenkit Üdvözlök Kata
Grand Kata Dátum: 2012-05-31 19:43:51
Dávid Zoltán írta ekkor: 2012-05-30 21:43:39
Nem értem a sokszor lehetetlen kérdéseket a fórumra beíróktól ,hisz ha a nyitóoldalon rákattintanak az utazási célpontként kijelölt városra, rengeteg kérdésre választ kapnak. Vagy a fórumban beírt régebbi hozzá szólásokat kellene visszaolvasni. Egyébként üdvözletünket küldjük Katának Sartira ! Zoltán és Erika. smile smile smile
Kedves Zoli és Erika! Én is üdvözöllek Titeket. Köszönöm soraidat, mert valóban sok olyan kérdés hangzik el amire több esetben válaszoltunk. Nekem nem esik nehezemre, de valóban aki a fórumot és honlapot olvassa.... Na mindegy. Én itt vagyok Sartin, de azért figyelemmel kísérem mindkét hely fórumát. Jól érzem magam és várjuk a sok-sok vendéget. Remélem elhiszik a kedves Vendégek, hogy itt minden rendben, hiszen már a 3. csoportot kirándultatjuk. Szőrnyű ez az otthoni negatív reklám! Bocsi, de ez kifakadt belőlem! Mindenkit Üdvözlök Kata
Grand Kata Dátum: 2012-05-31 19:43:51
Dávid Zoltán írta ekkor: 2012-05-30 21:43:39
Nem értem a sokszor lehetetlen kérdéseket a fórumra beíróktól ,hisz ha a nyitóoldalon rákattintanak az utazási célpontként kijelölt városra, rengeteg kérdésre választ kapnak. Vagy a fórumban beírt régebbi hozzá szólásokat kellene visszaolvasni. Egyébként üdvözletünket küldjük Katának Sartira ! Zoltán és Erika. smile smile smile
Kedves Zoli és Erika! Én is üdvözöllek Titeket. Köszönöm soraidat, mert valóban sok olyan kérdés hangzik el amire több esetben válaszoltunk. Nekem nem esik nehezemre, de valóban aki a fórumot és honlapot olvassa.... Na mindegy. Én itt vagyok Sartin, de azért figyelemmel kísérem mindkét hely fórumát. Jól érzem magam és várjuk a sok-sok vendéget. Remélem elhiszik a kedves Vendégek, hogy itt minden rendben, hiszen már a 3. csoportot kirándultatjuk. Szőrnyű ez az otthoni negatív reklám! Bocsi, de ez kifakadt belőlem! Mindenkit Üdvözlök Kata