(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Kiss-Kovács Zsuzsa Dátum: 2012-05-30 09:36:05
Szabó Réka írta ekkor: 2012-05-29 18:52:46
Kedves Kata! Június 26-i turnussal megyünk Marmarasba egyénileg. Kérdésem az lenne, hogy az online foglalási táblázatban mikor lefoglaltuk az apartmant az egyénileg utazók létszámából le is vonta a rendszer. Most mégis azt látom, hogy ismét 30. De a szobák még mindig pirosak. Attól még érvényes az egyéni utazásunk ugye? Másik kérdésem: az Athéne apartmanban olvastuk, hogy van grill az udvaron. Csak sajnos képet nem találok róla. Remélem meg tudod erősíteni, hogy van. Előre is köszi!
Szia Réka! Az Athene apartmanban van grillezési lehetőség az udvaron. Üdv.: Zsuzsa
Marton Katalin Dátum: 2012-05-30 09:19:20
szia Kata, nincs még híred a robogó árakról? Jó lenne tudni tervezni a költségeket. Mi egyénileg utazunk június 12-től, úgyhogy nem leszünk ott a csoportos eligazításon. köszönöm!
Szabó Réka Dátum: 2012-05-29 18:52:46
Kedves Kata! Június 26-i turnussal megyünk Marmarasba egyénileg. Kérdésem az lenne, hogy az online foglalási táblázatban mikor lefoglaltuk az apartmant az egyénileg utazók létszámából le is vonta a rendszer. Most mégis azt látom, hogy ismét 30. De a szobák még mindig pirosak. Attól még érvényes az egyéni utazásunk ugye? Másik kérdésem: az Athéne apartmanban olvastuk, hogy van grill az udvaron. Csak sajnos képet nem találok róla. Remélem meg tudod erősíteni, hogy van. Előre is köszi!
Grand Kata Dátum: 2012-05-28 23:13:25
ARADI ISTVÁN írta ekkor: 2012-05-28 11:23:33
köszönjük a gyors választ, a többit majd a helyszinen. Üdv. István
Nagyon szívesen kedves István! Jó utat kívánok és szeretettel várunk Titeket! Üdvözlettel Kata smile smile
Grand Kata Dátum: 2012-05-28 23:11:58
Orbán Sándor írta ekkor: 2012-05-28 10:51:34
Szia Kata! Köszi az infókat! smile TV-t csak rossz idő esetén ( ami remélhetőleg nem lesz ) néznénk. smile Oksa, akkor a megbeszélésen találkozunk-, tájékozódunk. smile
Nagyon szívesen és én is remélem, hogy nem lesz szükség a TV-nézésre smile smile smile Üdv.: Kata