Kedves Kata!
Június 26-i turnussal megyünk Marmarasba egyénileg. Kérdésem az lenne, hogy az online foglalási táblázatban mikor lefoglaltuk az apartmant az egyénileg utazók létszámából le is vonta a rendszer. Most mégis azt látom, hogy ismét 30. De a szobák még mindig pirosak. Attól még érvényes az egyéni utazásunk ugye? Másik kérdésem: az Athéne apartmanban olvastuk, hogy van grill az udvaron. Csak sajnos képet nem találok róla. Remélem meg tudod erősíteni, hogy van. Előre is köszi!
Szia Réka! Az Athene apartmanban van grillezési lehetőség az udvaron.
Üdv.: Zsuzsa