(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Grand Kata Dátum: 2012-05-31 19:43:16
Dávid Zoltán írta ekkor: 2012-05-30 21:43:39
Nem értem a sokszor lehetetlen kérdéseket a fórumra beíróktól ,hisz ha a nyitóoldalon rákattintanak az utazási célpontként kijelölt városra, rengeteg kérdésre választ kapnak. Vagy a fórumban beírt régebbi hozzá szólásokat kellene visszaolvasni. Egyébként üdvözletünket küldjük Katának Sartira ! Zoltán és Erika. smile smile smile
Kedves Zoli és Erika! Én is üdvözöllek Titeket. Köszönöm soraidat, mert valóban sok olyan kérdés hangzik el amire több esetben válaszoltunk. Nekem nem esik nehezemre, de valóban aki a fórumot és honlapot olvassa.... Na mindegy. Én itt vagyok Sartin, de azért figyelemmel kísérem mindkét hely fórumát. Jól érzem magam és várjuk a sok-sok vendéget. Remélem elhiszik a kedves Vendégek, hogy itt minden rendben, hiszen már a 3. csoportot kirándultatjuk. Szőrnyű ez az otthoni negatív reklám! Bocsi, de ez kifakadt belőlem! Mindenkit Üdvözlök Kata
Grand Kata Dátum: 2012-05-31 19:38:08
Marton Katalin írta ekkor: 2012-05-30 09:19:20
szia Kata, nincs még híred a robogó árakról? Jó lenne tudni tervezni a költségeket. Mi egyénileg utazunk június 12-től, úgyhogy nem leszünk ott a csoportos eligazításon. köszönöm!
Kedves Kata! Az eligazítást az egyéni utasok is megkapják érkezés után. A motor árak 18-25€ között van. Üdv.: Kata smile smile
Grand Kata Dátum: 2012-05-31 19:36:26
Szabó Réka írta ekkor: 2012-05-29 18:52:46
Kedves Kata! Június 26-i turnussal megyünk Marmarasba egyénileg. Kérdésem az lenne, hogy az online foglalási táblázatban mikor lefoglaltuk az apartmant az egyénileg utazók létszámából le is vonta a rendszer. Most mégis azt látom, hogy ismét 30. De a szobák még mindig pirosak. Attól még érvényes az egyéni utazásunk ugye? Másik kérdésem: az Athéne apartmanban olvastuk, hogy van grill az udvaron. Csak sajnos képet nem találok róla. Remélem meg tudod erősíteni, hogy van. Előre is köszi!
Kedves Réka! A piros kocka azt jelenti, hogy lefoglaltad az apartmant. Igen valóban van grillező az Athéne apartman udvarán. smile Üdv.: Kata smile
Dávid Zoltán Dátum: 2012-05-30 21:43:39
Nem értem a sokszor lehetetlen kérdéseket a fórumra beíróktól ,hisz ha a nyitóoldalon rákattintanak az utazási célpontként kijelölt városra, rengeteg kérdésre választ kapnak. Vagy a fórumban beírt régebbi hozzá szólásokat kellene visszaolvasni. Egyébként üdvözletünket küldjük Katának Sartira ! Zoltán és Erika. smile smile smile
Pataki György Dátum: 2012-05-30 18:28:34
Szia Kata!Már többször voltam Marmarasban és találkoztunk is, de most kérni szeretnék tőled információt. Minden alkalommal az Alexandriában voltunk elhelyezve.Szeretném megtudni hogy továbbra is meg lehet szállni ott és milyen e-mailon érhető el vagy van-e telefonszám.Előre is köszönöm.