(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

ARADI ISTVÁN Dátum: 2012-05-28 11:23:33
köszönjük a gyors választ, a többit majd a helyszinen. Üdv. István
Orbán Sándor Dátum: 2012-05-28 10:51:34
Grand Kata írta ekkor: 2012-05-28 00:02:37
Szia Sándor! TV-t nem érdemes nézni e gyönyörű helyen. Szerintem elég otthon tél víz idején. No de viccet félretéve. A Duna TV bejön, ha a légköz engedi.Van nagy szupermarket Robogót is lehet bérelni, de elég életveszélyes. Amint megérkeztek, egy információs megbeszélés lesz, ahol mindent részletesen megtudhatnak a Vendégek! Üdvözlettel: Kata! smile smile
Szia Kata! Köszi az infókat! smile TV-t csak rossz idő esetén ( ami remélhetőleg nem lesz ) néznénk. smile Oksa, akkor a megbeszélésen találkozunk-, tájékozódunk. smile
Grand Kata Dátum: 2012-05-28 00:07:09
ARADI ISTVÁN írta ekkor: 2012-05-25 19:14:08
Kedes Kat! Ha minden igaz jun 18-án jövünk - Lenne két kérdésünk: Lehet -e bankkártyával fizetni a supermarketben? milyen napokon vannak a kirándulások ? köszi István
Kedves István! Nem mindegyik szupermarketben lehet bankkártyával fizeti. Jó ha van nálunk készpénz is. smile A kirándulások napjai nem mindig azonosak. Ami eddig fix a pénteki görög est és a vasárnapi hajókirándulás, valamint a pénteki Athos hajó. A többi létszámfüggő és majd a jelentkezések után tudják meg pontosan a résztvevők melyik kirándulás milyen napon indul! Remélem tudtam segíteni! Üdv.: Kata
Grand Kata Dátum: 2012-05-28 00:02:37
Orbán Sándor írta ekkor: 2012-05-22 10:33:01
Szia Kata! smile Lehet magyar nyelvű műsort nézni a TV-vel felszerelt apartmanokban? Van " nagy " élelmiszerüzlet a településen? Lehet robogót kölcsönözni? Köszi előre is! smile
Szia Sándor! TV-t nem érdemes nézni e gyönyörű helyen. Szerintem elég otthon tél víz idején. No de viccet félretéve. A Duna TV bejön, ha a légköz engedi.Van nagy szupermarket Robogót is lehet bérelni, de elég életveszélyes. Amint megérkeztek, egy információs megbeszélés lesz, ahol mindent részletesen megtudhatnak a Vendégek! Üdvözlettel: Kata! smile smile
ARADI ISTVÁN Dátum: 2012-05-25 19:14:08
Kedes Kat! Ha minden igaz jun 18-án jövünk - Lenne két kérdésünk: Lehet -e bankkártyával fizetni a supermarketben? milyen napokon vannak a kirándulások ? köszi István