(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Marton Sarolta Dátum: 2011-08-24 12:30:54
Kedves Péter! Köszönöm az infót.Üdv:Saci
Grand Kata Dátum: 2011-08-24 07:28:38
írta ekkor: 2011-08-24 01:06:34
Athénéé: 40.095022 23.775659 Mousesé: 40.095602 23.783021 Akinek esetleg ezek kellenek :) Nagyon érdekes a határon :) Mert buszon a duty free shopos nagy táskába se néztek bele... Bár helyzete válogatja. Nálunk nem volt különösebb gond, de volt olyan busz akitől pl tsipourót vettek el mert pont az ő csomagját nézték meg... Érdemes nem egy táskába tenni az alkoholokat:) De azért tényleg ne nagy mennyiséget akarjon mindenki áthozni mert aztán ha mégis az ő táskáit nézik meg akkor még fizethet is...
Köszi Péter! smile smile
Dátum: 2011-08-24 01:06:34
Grand Kata írta ekkor: 2011-08-23 21:19:53
Hú ez az infó nekem is kellett! Köszi, hogy megkerested! smile smile smile
Athénéé: 40.095022 23.775659 Mousesé: 40.095602 23.783021 Akinek esetleg ezek kellenek :) Nagyon érdekes a határon :) Mert buszon a duty free shopos nagy táskába se néztek bele... Bár helyzete válogatja. Nálunk nem volt különösebb gond, de volt olyan busz akitől pl tsipourót vettek el mert pont az ő csomagját nézték meg... Érdemes nem egy táskába tenni az alkoholokat:) De azért tényleg ne nagy mennyiséget akarjon mindenki áthozni mert aztán ha mégis az ő táskáit nézik meg akkor még fizethet is...
Grand Kata Dátum: 2011-08-23 21:19:53
írta ekkor: 2011-08-23 01:57:16
Kedves Sarolta! A politis GPS koordinátai a következők a googlemapsból nyerve: (É) 40.095658 (K) 23.778668
Hú ez az infó nekem is kellett! Köszi, hogy megkerested! smile smile smile
Grand Kata Dátum: 2011-08-23 21:18:53
írta ekkor: 2011-08-23 19:02:21
Kedves János! Kifelé Görögországból igen. Marmarason a Pall Mall kék, 28 szálas 3,60€ , de 3,30€-ért is lehet már kapni. Kifelé érdemes vinni a cigarettát és összesen 200 szálat vihetsz. Magyarországra behozható termékek mennyiségei: http://vam.gov.hu/viewBase.do?elementId=2492 Ezek per főre vonatkoznak 17.életév felett. 22%-nál nagyobb hőfokú alkoholból 1 liter. A cigarettánál figyelni kell hogy nem doboz hanem db tehát szálról szól.(max 2 doboz/fő) A duty free shopban azonban csak 10-esével lehet venni a legolcsóbb asszem 10-12€/karton körül volt. Itt 5 ember kell egy kartonhoz. Többiekkel össze lehet beszélni esetleg aki nem dohányzik. Nagyon nem kutattak magyar határőrök buszon meg csomagokban sem de elvétve szúrópróbaszerűen nézik a csomagokat!
A vendégektől hallott tapasztalatok szerint a csomagtartóban lévő táskáknál csinálnak szúrópróba szerű vizsgálatot. Amúgy én csak 20 száll/ fő mennyiséget tudok. A buszra nem nagyon mennek fel. Tehát..... Csak abba a hibába ne essen senki, mint az egyik szgk-s vendégem, aki a magyar határon hősiesen bevallotta, hogy van 5 karton cigije. Nem elég, hogy elvették, még jól meg is büntették. smile Hát ilyen is van. Amúgy az országba bejövetkor nem lehet vásárolni csak kifelé lehet vámmente árut vinni. De hisz ezt a Péter is leírta már! smile Bocsi! Üdv.: Kata