Sziasztok!
Mi szeptember 5-én indulunk Neos marmarosra a grand tourssal, Debrecenből. Az Athéné apartmanben fogunk megszállni:) Valaki még? Biztos lesznek még kérdéseim, de látom itt mindenre választ lehet kapni:)
Kedves Anita! Nyugodtan tegyél fel kérdéseket, szívesen válaszolok rá.

Üdv.: Kata