(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Grand Kata Dátum: 2011-08-23 21:12:00
Fajcsák Roland írta ekkor: 2011-08-23 15:55:23
De jó nektek,nekünk még vagy 326-ot! smile smile
Már csak?????????? smile smile smile smile smile
Dátum: 2011-08-23 19:02:21
csontos jános írta ekkor: 2011-08-23 18:30:29
Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy kifele megáll-e a free shopnál a busz? Görög cigi árat tud valaki mondani esetleg?... köszi előre is:)
Kedves János! Kifelé Görögországból igen. Marmarason a Pall Mall kék, 28 szálas 3,60€ , de 3,30€-ért is lehet már kapni. Kifelé érdemes vinni a cigarettát és összesen 200 szálat vihetsz. Magyarországra behozható termékek mennyiségei: http://vam.gov.hu/viewBase.do?elementId=2492 Ezek per főre vonatkoznak 17.életév felett. 22%-nál nagyobb hőfokú alkoholból 1 liter. A cigarettánál figyelni kell hogy nem doboz hanem db tehát szálról szól.(max 2 doboz/fő) A duty free shopban azonban csak 10-esével lehet venni a legolcsóbb asszem 10-12€/karton körül volt. Itt 5 ember kell egy kartonhoz. Többiekkel össze lehet beszélni esetleg aki nem dohányzik. Nagyon nem kutattak magyar határőrök buszon meg csomagokban sem de elvétve szúrópróbaszerűen nézik a csomagokat!
csontos jános Dátum: 2011-08-23 18:30:29
Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy kifele megáll-e a free shopnál a busz? Görög cigi árat tud valaki mondani esetleg?... köszi előre is:)
Fajcsák Roland Dátum: 2011-08-23 15:55:23
Karasz Krisztina írta ekkor: 2011-08-23 09:23:06
Már csak 6-ot kell aludni és indulás smile
De jó nektek,nekünk még vagy 326-ot! smile smile
Karasz Krisztina Dátum: 2011-08-23 13:47:00
Mészáros Andrásné írta ekkor: 2011-08-23 13:14:14
Ez is egy nagyon hosszú hét lesz!de a következő meg el repül úgy hogy észre se vesszük!
Ez teljesen így van, ahogy mondod smile