Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy kifele megáll-e a free shopnál a busz? Görög cigi árat tud valaki mondani esetleg?... köszi előre is:)
Kedves János! Kifelé Görögországból igen. Marmarason a Pall Mall kék, 28 szálas 3,60€ , de 3,30€-ért is lehet már kapni. Kifelé érdemes vinni a cigarettát és összesen 200 szálat vihetsz. Magyarországra behozható termékek mennyiségei: http://vam.gov.hu/viewBase.do?elementId=2492 Ezek per főre vonatkoznak 17.életév felett. 22%-nál nagyobb hőfokú alkoholból 1 liter. A cigarettánál figyelni kell hogy nem doboz hanem db tehát szálról szól.(max 2 doboz/fő) A duty free shopban azonban csak 10-esével lehet venni a legolcsóbb asszem 10-12€/karton körül volt. Itt 5 ember kell egy kartonhoz. Többiekkel össze lehet beszélni esetleg aki nem dohányzik. Nagyon nem kutattak magyar határőrök buszon meg csomagokban sem de elvétve szúrópróbaszerűen nézik a csomagokat!