Egyébként tényleg nem nagyon írnak már akik haza jöttek!
Üdv.: Kata
Ui.: Kivéve Roland, mert Ő már jövőre számolja a napokat
Egyébként tényleg nem nagyon írnak már akik haza jöttek!
Üdv.: Kata
Ui.: Kivéve Roland, mert Ő már jövőre számolja a napokat
Kérdezz nyugodtan ha eszedbe jut még valami! Üdv.: Kata