(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

csontos jános Dátum: 2011-08-28 08:40:35
Hétfőn start!!!:))
Mészáros Andrásné Dátum: 2011-08-26 23:10:14
Fajcsák Roland írta ekkor: 2011-08-26 20:35:20
Számoljuk bizony,meg gyűjtünk a jövő évi két hétre! smile smile smile Egyébként tényleg nem nagyon írnak már akik haza jöttek! smile
Jó lenne olvasni tapasztalatokat, élménybeszámolókat,tanácsokat,ki hol járt mit látott és mit érdemes megnézni stb! Aki haza jöttek már biztosan más gondjuk van.Üdv Erzsébet!
Fajcsák Roland Dátum: 2011-08-26 20:35:20
Grand Kata írta ekkor: 2011-08-26 07:07:02
Kedves Vendégek! Annak nagyon örülök, hogy az ide készülődők érdeklődnek! Azt viszont nem tudom, hogy akik már hazamentek Velük mi újság? Milyen volt a hazaút, hogy érezték magukat? Melyik kirándulás tetszett a legjobban stb. smile smile smile Üdv.: Kata smile Ui.: Kivéve Roland, mert Ő már jövőre számolja a napokat smile
Számoljuk bizony,meg gyűjtünk a jövő évi két hétre! smile smile smile Egyébként tényleg nem nagyon írnak már akik haza jöttek! smile
Grand Kata Dátum: 2011-08-26 07:07:02
Kedves Vendégek! Annak nagyon örülök, hogy az ide készülődők érdeklődnek! Azt viszont nem tudom, hogy akik már hazamentek Velük mi újság? Milyen volt a hazaút, hogy érezték magukat? Melyik kirándulás tetszett a legjobban stb. smile smile smile Üdv.: Kata smile Ui.: Kivéve Roland, mert Ő már jövőre számolja a napokat smile
Grand Kata Dátum: 2011-08-26 07:00:15
Mészáros Andrásné írta ekkor: 2011-08-25 15:12:43
Szia Kata!megtudnád írni vagy valaki meg tudná írni hogy szúnyogok vannak-e,szúnyog riasztót kell-e vinni?
Szia Erzsike! Bizony szúnyogok itt is vannak. Nem árt, ha hoztok magatokkal. Talán még a prosiban is felhívtuk rá a figyelmet. Ezen kívül mosogatószivacs, konyharuha szükséges. Törülköző és ágynemű van mindegyik apartmanházunkban. Mosogatószert szívesen adok, mert hagytak rám a régi vendégek maradékokat. smile smile Kérdezz nyugodtan ha eszedbe jut még valami! Üdv.: Kata smile smile