(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Grand Kata Dátum: 2011-08-14 11:23:11
írta ekkor: 2011-08-13 12:36:40
Szia Kata! Érdemes vinni ping-pong ütőt, van ping-pong asztal? Üdv: KicsiJenő
Szia Jenő! Sajnos pin-pong asztal nincs! Kosárlabda pálya azonban van közel a házunkhoz! Jó utat! Kata smile smile
Grand Kata Dátum: 2011-08-14 11:20:57
Szilágyi László írta ekkor: 2011-08-12 16:33:12
Szia! Amúgy az Athéne apartmanba foglaltunk szállást.
Jó választás! Pláne, ha a tengerre néző szobát foglaltátok. Bár mindhárom házunk nagyon jó. Így vélekednek a vendégek is. smile smile Üdv.: Kata smile smile
Grand Kata Dátum: 2011-08-14 11:19:38
Nagy Emese írta ekkor: 2011-08-12 13:34:20
Köszönöm szépen már alig várjuk, hogy ott legyünk 5 év kihagyás után.
Biztos vagyok benne, hogy ennyi kihagyás után rátok fér a pihenés! Reméljük minden úgy lesz, ahogy szeretnétek! Jó utat kívánok Nektek! Üdv.: Kata smile smile
Dátum: 2011-08-13 12:36:40
Szia Kata! Érdemes vinni ping-pong ütőt, van ping-pong asztal? Üdv: KicsiJenő
Szilágyi László Dátum: 2011-08-12 16:33:12
Szia! Amúgy az Athéne apartmanba foglaltunk szállást.