Szia Kata !
Néztem a fakultativot,de mi még megszeretnénk nézni Kassandrát és Athost is ezért gondolkozom az auto bérlésen. Ott lehet térképet kapni ????
Kedves Emese minden megoldható! Itt majd megbeszéljük! Jó utat szia Kata
Grand Kata Dátum: 2011-08-11 14:04:38
Fajcsák Roland írta ekkor: 2011-08-01 19:15:31
Szia Kata!Képzeld Eszter jön haza ma Gyöngyösről és fellhív,kétségbe van esve,kérdezem mi a baj erre azt mondja hogy látta a grandtoursos buszt és hogy milyen jó lenne rajta lenni,menni megint nyaralni..
Elhiszem, hogy fájt a szíve! Sokat gondolok Rátok! Kata
Karasz Krisztina Dátum: 2011-08-11 10:14:37
Már csak 17 nap az indulásig
Karasz Krisztina Dátum: 2011-08-09 13:00:56
Francziszti László írta ekkor: 2011-08-09 10:27:16
Szia Krisztina! Az Athéne-ben adnak ágyneműt és törülközőt is. Üdv: Laci
Köszönöm a választ.
Francziszti László Dátum: 2011-08-09 10:27:16
Karasz Krisztina írta ekkor: 2011-08-08 15:34:06
Sziasztok! Az Athénében adnak ágyneműt, vagy vinni kell?
Szia Krisztina! Az Athéne-ben adnak ágyneműt és törülközőt is. Üdv: Laci